
Theatervoorstelling: Hoezo Spinoza?
NieuwsZIJPE - Filosoof Spinoza is onze denker des vaderlands. Maar wie kent deze 17e eeuwse man? En heeft hij ons tegenwoordig nog wat te vertellen? Theatermaker Harpert Michielsen is nieuwsgierig en duikt met zijn theatervoorstelling ‘Hoezo Spinoza?’ in het leven van deze filosoof.
Er zijn standbeelden van Spinoza. Straten en pleinen zijn naar hem vernoemd. Zijn gezicht sierde zelfs het biljet van duizend gulden. Maar wat is eigenlijk het gedachtegoed van deze denker? Harpert Michielsen neemt zijn publiek mee in een wonderlijke tocht door het leven en denken van deze Nederlander en komt tot de conclusie dat zijn filosofie actueler is dan ooit.
De voorstelling vindt zondag 5 november plaats in de kerk van Schagerbrug aan Schagerweg 38a. De aanvangstijd is 15.00 uur, de kosten bedragen 13,50 euro per persoon (pinnen is mogelijk). Kaarten kunnen gereserveerd worden via 06-3957 8993 of via kunstcultuurkerkschagerbrug@gmail.com.