Ray Klaassens.
Ray Klaassens. (Foto: aangeleverd)

Trijn en Ray Klaassens bijgeboekt

Uitgaan

ALKMAAR - Theater De Vest heeft een aantal voorstellingen bijgeboekt tijdens het Theaterweekend, van 26 tot en met 29 januari. Ook kun je kaartjes boeken voor de gratis toegankelijke rondleidingen.

Tijdens het Theaterweekend kosten alle voorstellingen 10 euro en worden diverse leuke activiteiten georganiseerd, zoals theatrale rondleidingen voor volwassenen maar ook voor kinderen. Voor de familievoorstelling ‘The Neverending Story’ en de theaterhit ‘LevensLONG’ van Ludique (die wegens succes naar de Grote Zaal is verplaatst) zijn nog kaarten beschikbaar. Kijk op www.taqatheaterdevest.nl voor het complete programma.

‘Wie de F* is TRIJN, is wegens succes in maart 2024 bijgeboekt. Van 1 tot en met 10 maart kun je opnieuw kennismaken met Trijn Rembrands, hét vrouweljke gezicht van Alkmaar Ontzet. Met een koptelefoon op volg je Trijn van de Grote Kerk door de binnenstad naar de plek waar het allemaal begon. Kijk voor meer informatie en kaartverkoop op www.grotekerkalkmaar.nl.

Ray Klaassens 

Ray Klaassens, bij velen bekend als de hoofdinstructeur in het tv-programma ‘Kamp van Koningsbrugge’, deelt in zijn voorstelling ‘Groeipijn’ op woensdag 28 februari de lange weg die hij in zijn leven heeft afgelegd. Een theatercollege over volharding, zelfreflectie en aanpassingsvermogen.
Toegangskaarten voor bovengenoemde voorstellingen kunnen worden gereserveerd via www.taqatheaterdevest of via de kassa, tel 072- 489999.