
Maak dierbare herinneringen zichtbaar
PartnerbijdrageALKMAAR - Herinnert u zich het nog? Die oude projector met het kenmerkende geratel, de gordijnen die dicht gingen en het gezelschap dat gezamenlijk genoot van oude 8 mm filmpjes op het grote scherm? In deze moderne tijd is alles anders. We kijken de hele dag door naar filmpjes op televisie, tablet en mobiel. Zou het niet geweldig zijn om die oude super 8- en VHS-banden weer te kunnen bekijken? Dit kan zaterdag 2 december geregeld worden bij de ANWB-winkel in Alkmaar.
Het digitaliseerbedrijf Trigger kan analoge beelden omzetten naar digitaal formaat op een USB-stick of externe harde schijf. Op deze manier kunt u ze weer bekijken, zijn uw kostbare herinneringen veilig bewaard voor de toekomst en kunt u ze eventueel bewerken met videomontagesoftware. 8 mm films, videobanden, cameratapes, foto’s, dia’s en negatieven kunnen worden omgezet. Een service waar al veel families dankbaar gebruik van hebben gemaakt.
Trigger is gevestigd in Amsterdam en organiseert speciale inleverdagen bij ANWB-winkels. Op zaterdag 2 december is de Trigger adviseur bij de ANWB winkel in Alkmaar. Wilt u ook uw oude films, video’s, negatieven, foto’s of dia’s laten digitaliseren? Maak dan een afspraak met de adviseur en neem uw dierbare materiaal mee naar de inleverdag. Enkele weken later kunt u het weer ophalen bij de ANWB winkel in Alkmaar. ANWB-leden krijgen 10% korting. Met kerst van oude opnamen genieten? Kom naar de inleverdag en maak het mogelijk!
ANWB-winkel
Trigger is zaterdag 2 december bij ANWB Alkmaar. Meer informatie en aanmelden kan via www.trigger.nl/anwb of bel 020-4272027.