
Kunst in de Kerk Badhoevedorp
NieuwsBADHOEVEDORP - De werkgroep Kunst in de Kerk van de Pelgrimskerk in Badhoevedorp organiseert een beeldenexpositie van kunstenares Marianne Budde uit Lijnden.
Marianne Budde creërt haar hele leven al drie dimensionale objecten met haar handen. Zij begon met textiel en vanaf 2008 is zij gaan beeldhouwen. Haar inspiratie komt vooral voort en wordt begeleid door de ruwe vorm en uitstraling van de steen. Slag voor slag ontstaat de definitieve vorm, waarbij geduld, durf en bereidheid om te experimenteren en vrijheid aan eigen creativiteit een belangrijke rol spelen.
De materialen die zij gebruikt variëren van speksteen, serpentijn, onyx, marmer tot Belgisch hardsteen. De beelden zijn figuratief en abstract. Bij de abstracte beelden is soms een klein menselijk figuurtje toegevoegd, waardoor deze beelden een verrassende andere speelse invalshoek krijgen.
Deze expositie is te zien tot en met november, elke zondagmorgen van 11.00 tot 12.00 uur in de Pelgrimskerk, Havikstraat 5, Badhoevedorp.
Op zaterdagochtend een kijkje nemen kan ook, stuur dan een mailtje naar greetboersma48@gmail.com.
De kerk is te vinden in de Havikstraat 5.