
Soep met 'noten' in De Kapel Andijk
ANDIJK - In De Kapel in Andijk kan jong en oud zondagavond 13 oktober 17.00 tot 19.30 uur soep met ‘noten’ eten. De Kapel is een kleine protestantse kerk en is deze zondagavond open voor bezoekers die zin hebben in een praatje of maaltijd. Ze mogen natuurlijk ook alleen voor de ‘noten’ of voor de knusse ruimte komen.
Muziek
Pianist Johan Gootjes, speelt die middag lichte muziek. Van vrolijke medleys tot melancholische nummers. Iedereen die zin heeft om onder muzikale begeleiding van Johan Gootjes soep te eten is welkom. Welke soep het wordt, blijft nog een verrassing, maar er zal ook een vegetarische variant zijn.
Gert Scholten, de pastor van De Kapel verwelkomt de bezoekers. Opgeven kan tot 11 oktober via n.letteboer@gmail.com onder vermelding van 'Soep' en het aantal personen. Meer informatie over De Kapel is te vinden op de site: www.pg-andijkwervershoof.nl. Het adres is Middenweg 48 in Andijk. De toegang is gratis.