Leuke en mooie herinneringen ophalen onder het genot van een drankje.
Leuke en mooie herinneringen ophalen onder het genot van een drankje. (Foto: aangeleverd)

Reünie 60-jarige Watersport Vereniging Wormer

Nieuws

WORMER - De Watersport Vereniging Wormer houdt in en rond het weekend van 7, 8 en 9 juni een reünie. Er wordt nog gezocht naar oud-leden om het feestje zo compleet mogelijk te maken. 

Oproep aan oud-leden

De Watersport Vereniging Wormer werd opgericht in 1964 op de werf van Gerrit Molenkamp gelegen bij de Schansbrug. Een aantal mensen huurden daar een plaats waar zij onderhoud aan hun boot konden plegen. Bertus Schouten, Siem Bloem, Dirk en Nico Vos, Cees Schoen,Toon van Assema en Dirk Molenaar besloten hun krachten te bundelen en een watersportvereniging op te richten. Via een oproep in de lokale krant werd er een oproepje geplaatst voor belangstellende en al snel waren er zestien leden. Een vaste ligplaats voor de boten was nog even zoeken, Van de werf bij de Schansbrug naar de Balkenhaven bij de Bartelsluis, Weromeri maar uiteindelijk vanaf 1967 aan de Dorpsstraat te Wormer.

Door middel van verhalen, foto’s en oude materialen wordt teruggeblikt op verleden

Nu in 2024 zijn er 200 leden. De haven biedt ruimte voor 137 ligplaatsen. Daarnaast worden er ieder jaar jeugdzeilessen gegeven en diverse zeilwedstrijden georganiseerd. Dit jaar bestaat de WVW 60 jaar. 

Feest

“Dat laten wij niet zomaar voorbij gaan. Het weekend van 7,8 en 9 juni wordt er feest gevierd. Op vrijdag 7 juni staat in het teken van reünie voor alle oud-leden van de WVW. Wij willen hierbij dan ook alle oud-leden uitnodigen om dit mee te vieren.”, aldus de oproep van de organisatie. Aanmelden kan via een mailtje naar: zwetshuis@wvwormer.nl 

Aanvang

De reünie begint om 16.00 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur. Door middel van verhalen, foto’s en oude materialen wordt teruggeblikt op het verleden. En er wordt vooruit gekeken naar de prachtige haven die het nu is. Er is een hapje en een drankje aanwezig. Het feest speelt zich af in de loods van de haven.

 De Watersport Vereniging Wormer houdt in en rond het weekend van 7, 8 en 9 juni een reünie.