Op vier avonden in juni kunnen Zaankanters komen volleyballen.
Op vier avonden in juni kunnen Zaankanters komen volleyballen. (Foto: aangeleverd)

Zaans stratenvolleybaltoernooi krijgt andere opzet

Sport

ZAANSTREEK - Volleyballiefhebber Marijke Krabbenbos organiseert, samen met het Sportbedrijf Zaanstad, vier zomerse avonden volleyballen voor individuen en teams. Dit was eerst het Zaanse stratenvolleybaltoernooi.

Het Zaanse stratenvolleybaltoernooi met tien avonden in tien dorpen en wijken van Zaanstad bleek wat te ambitieus. Daarom zijn de plannen omgegooid: Op vier avonden in juni kunnen Zaankanters komen volleyballen. Drie keer op gras, één keer op zand. Je kunt je aanmelden als team, maar ook als individu. Ter plekke worden de teams geformeerd. Er wordt gepeeld op recreatief niveau. Deelname is gratis en als je wilt, mag je elke avond komen. 

Data en locaties

De data en locaties van de avonden zijn: donderdag 6 juni bij Zwembad De Slag in Zaandam-oost, donderdag 13 juni op het grasveld bij Olympus in Assendelft, vrijdag 14 juni op de Burcht in Zaandam (beach), donderdag 20 juni op het korfbalveld bij de Houtveldweg in Westerwatering.

Bedrijventeams 

De avond op 14 juni op zand op de Burcht is specifiek voor teams van collega’s van Zaanse bedrijven en instellingen. Er is ook ruimte voor gelegenheidsteams die ter plekke worden geformeerd. Organisaties betalen €30 per team.

Inschrijven

Geïnteresseerden kunnen zich inschrijven via de site en dan om 19.00 uur in sportkleding naar de locatie te komen. Er is een opzet van één of twee velden. ROC-studenten helpen in de organisatie. Aanmelden: www.ideacompany.nl/volleybal