
Nacompetitieperikelen
SportSTREEK - ‘Slecht voor je nachtrust’ is een vaak gehoorde kreet rondom de nacompetitiewedstrijden. De eerste ronde ligt achter de rug en daar viel vreugde en verdriet te noteren.
Verdriet bij ZCFC dat na strafschoppen met 1-2 verloor van Wijk aan Zee, verdriet bij Blauw Wit W dat in de verlenging haar meerdere moest erkennen in DTS (1-3). Beide teams zullen volgend seizoen in de vijfde klasse gaan opereren. De Westknollendammers gaan dat doen onder nieuwe trainer Dani Beukman die zijn selectie inmiddels al danig heeft versterkt.
Voor ZVC’22 was derde klasser DEM net een maatje te groot. De 2-1 nederlaag deed ZVC’22 beseffen komend seizoen weer in de 4e klasse te moeten gaan strijden.
Verdriet ook bij Fortuna Wormerveer dat na strafschoppen werd uitgeschakeld door en bij Sporting Martinus en volgend seizoen in de tweede klasse aan de bak moet.
Vreugde bij SVA dat De Merino’s na verlenging met 2-1 terugwees en vreugde bij KFC dat Montfoort vanaf 11 meter in tranen terugstuurde. De roodwitten gaan op bezoek bij Arsenal waar de roodblauwen De Meern op eigen terrein zal ontvangen.
Het duel tussen Assendelft en Sporting Krommenie eindigde in een 1-2 winst voor de bezoekende Krommenieers. Daarmee zijn de zwartwitten gedegradeerd waar de roodwitten op bezoek gaan bij Limmen in hun jacht op promotie naar de tweede klasse.
Bij Zaandijk eveneens mineur. Chris Manuputty moest met zijn team een 0-2 verlies noteren tegen Duinrand S. Degradatie was daarmee een feit.