
Gezamenlijk eten in de Grote Kerk Schagen
NieuwsSCHAGEN - De gezamenlijke kerken van Schagen nodigen iedereen uit voor de volgende editie van de Aan Tafel maaltijd, die zal plaatsvinden 21 april in de Hans Leijdekkerzaal van de Grote Kerk aan de Markt in Schagen. De inloop begint om 15.20 uur, gevolgd door de opening om 15.45 uur en de sluiting om 18.00 uur.
Aan Tafel
De Aan Tafel maaltijd is bedoeld voor iedereen: mannen, vrouwen, kinderen, inwoners van Schagen en daarbuiten. Het enige wat nodig is, is aanmelding vooraf. Dit is vanwege de catering die wordt verzorgd door een cateringbedrijf. Als je je aanmeldt, wordt je vriendelijk verzocht om jouw telefoonnummer te vermelden, zodat de organisatoren je kunnen bereiken in geval van wijzigingen Als je na aanmelding toch niet kunt komen, wordt je vriendelijk gevraagd dit zo spoedig mogelijk door te geven, opnieuw vanwege de bestellingen die moeten worden geplaatst.
Aanmelden
Aanmelden kan tot woensdag 17 april 2024 bij Truus Folkertsma via telefoonnummer 0224-298403 of bij Ineke Draaier via telefoonnummer 0224-296794 / 06-52569991.
De gezamenlijke kerken willen bij voorbaat iedereen bedanken voor hun medewerking en kijken uit naar een gezellige en verbindende bijeenkomst.