Filmmiddag in Heemskerk.
Filmmiddag in Heemskerk. (Foto: Pixabay)

Filmmiddag Historische Kring Heemskerk

Nieuws

HEEMSKERK - De Historische Kring Heemskerk (HKH) organiseert vrijdag 20 september van 14.00 tot 15.30 uur een filmmiddag in het Historisch Huis aan de Ant. Verherentstraat 5/2a. in Heemskerk. 

Het wordt een middag van ontmoeting en het delen van verhalen en beelden bij de Historische Kring, met onder andere:

- Informatie over het Maerten van Heemskerck  programma dit najaar, georganiseerd naar aanleiding van het 450e sterfjaar van deze oud-dorpsgenoot. Na de openingsdag op 14 september volgen er in de loop van de komende maanden nog een aantal activiteiten.

- Beelden van het vieren van de geboortedag van Maerten Van Heemskerck in Heemskerk tijdens het vorig jubileum.

- Een filmverslag van de projectie van het drieluik van de Alkmaarse Grote of Sint-Laurenskerk ter gelegenheid van het 500-jarig bestaan van de kerk. Het drieluik, gemaakt door Maerten van Heemskerck, kwam hiervoor terug uit Zweden.