
Kerst in Immanuëlkerk
In deze Adventsperiode, een tijd van verwachting, kijken we uit naar het Kerstfeest dat komt. Het duurt niet lang meer tot de vier Adventskaarsen allemaal zullen branden, en de vijfde met Kerst ontstoken zal worden. Zo mag het steeds lichter worden in de donkere dagen voor Kerst. Een feest dat de Immanuëlkerk graag samen met u wil vieren. Zodoende brengen we in deze Kerstperiode specifiek onze kerkdiensten graag bij u onder de aandacht. De deuren staan open, iedereen is van harte welkom.
Vierde Advent 22 december
In deze dienst, die om 09:30 uur begint, zal door de kinderen de vierde Adventskaars worden ontstoken Voorganger in deze dienst is Ds. G. van Meijeren.
Kerstnacht 24 december
Op dinsdagavond 24 december begint de Kerstnachtdienst om 22:00 uur. Voorganger is Ds. H. Gijsen. Organist is dhr. Rob Oosterlee. Ook zullen er drie muzikanten medewerking verlenen aan deze dienst: Peter Breeman (trombone), Cora van Waardenberg (klarinet) en Lisa van Waardenberg (dwarsfluit).
Daarnaast verleent ook Luma Vocaal Ensemble onder leiding van Frank Giese. Ook zij brengen twee muzikanten mee: Maarten Post (viool) en Roeland Schneider (djembé). Maar, let op: de samenzang begint vanaf 21:50 uur.
Eerste Kerstdag 25 december
Op woensdagochtend 25 december begint het Kerstfeest met een eredienst om 09:30 uur in de Immanuëlkerk. Voorganger in deze dienst is Ds. S. Voskuil-Dijkshoorn. Ook dit belooft een feestelijke dienst te worden!
Een ieder is van harte welkom in de Protestantse Immanuëlkerk te Rozenburg, Kerkweg 24. Meer informatie: www.pknrozenburg.nl. Ook te vinden op facebook: PKN Rozenburg.