
S.V. Loosduinen bekert verder na winst op Deltasport
Om als groepswinnaar te eindigen in de KNVB-beker amateurs moest Loosduinen afgelopen zaterdag een grote overwinning behalen op het Vlaardingse DeltaSport. Buurman Madestein stond immers vanwege een beter doelsaldo boven S.V. Loosduinen.
Door Demyan Johler
Rafe Rimmelzwaan begon onder de lat bij S.V. Loosduinen. En ook Twan Schreiner en Bart Ruwaard stonden in de basis. Hierdoor begon Joeri Taal op de bank. Damian van de Horst was geschorst.
Het eerste gevaar kwam van Loosduinen. De bal kwam voor het doel van DeltaSport bij Nemo Verstraten terecht. Hij scoorde meteen de 1-0. Loosduinen bleef gevaarlijk en wilde de voorsprong graag uitbreiden. De wens om een grote overwinning te behalen, leek uit te komen. Het regende namelijk doelpunten. Bart Ruwaarde scoorde de 2-0 en Erdi Cinar maakte er zelfs 3-0 van. De overwinning leek daarmee al zeker, maar Loosduinen had nog een ander doel voor ogen. En op dat moment wist de ploeg nog niet hoeveel goals er nodig waren om Madestein voorbij te gaan in de stand. Madestein speelde zelf tegen DVO'32.
In de 23e minuut volgt een wissel aan de kant van Loosduinen. Vince Vermeulen viel geblesseerd uit en Jason Molenkamp kwam er voor hem in. De doelpuntenregen ging door, weer was het Erdi Cinar die scoorde. Na een schitterende actie maakte invaller Jason Molenkamp met zijn linkerbeen de 5-0. Niet heel veel later werd DeltaSport gevaarlijk tijdens een aanval. Loosduinen verdedigde goed en voorkwam zo de tegengoal.
Na rust moest Loosduinen de eerste tegengoal incasseren, maar de grensrechter vlagde voor buitenspel. Deltasport kwam beter in de wedstrijd. Loosduinen kreeg nog wel kansen via Erdi Cinar, Nemo Verstraten en Kris Flinterman maar dat resulteerde in het begin van de tweede helft niet in doelpunten. 20 minuten voor tijd kwamen Joeri Taal en Peter de Kleer voor respectievelijk Bart Ruwaard en Tom Vrieling het veld in.
Nemo Verstraten schoot er nog wel één in, maar die werd vanwege buitenspel afgekeurd. DeltaSport kreeg een megakans en die werd ook benut: 5-1. Peter de Kleer scoorde hierna de 6-1 en Erdi Cinar maakte zijn hattrick met een mooie hakbal: 7-1 van.
Omdat de wedstrijd van Madestein bij 0-0 was gestaakt, maar andere bronnen op Social Media een uitslag van 1-3 meldden, was op dat moment nog niet zeker of S.V. Loosduinen als groepswinnaar is geëindigd. In elk geval wordt er verder gebekerd. Komend weekend staat de eerste competitiewedstrijd tegen SVH op het programma. Aanvang om 15.15 uur op sportpark Wateringse veld.