'We zijn aan een mooi seizoen bezig'

Voor PPSC-aanvoerder Max de Bruijn is voetbal voorlopig niet aan de orde. Niet omdat hij sinds januari vader is en thuis een paar extra handjes wel gebruikt kan worden. Een lastige en gecompliceerde knieblessure houdt hem aan de kant. 

Dat zint hem van geen kant. Zeker nu de blauwen aan een lekker seizoen bezig zijn en tot aan de winterstop dankzij 23 punten uit 11 wedstrijden serieus meededen voor de prijzen. Daar is na twee nederlagen, een gelijkspel en slechts eenmaal winst een beetje de klad in gekomen. Of dat te maken heeft met het uitvallen van de stuurman in de achterhoede laat zich raden. “In januari heb ik op de training mijn knie verdraaid”, begint hij zijn ziekenboeg-verhaal. “De pijn gaf me meteen al het gevoel, dat het mis was”. Dat klopte, want een bezoekje aan de fysio leerde, dat de binnenste knieband ingescheurd was. “Daarmee sta je drie tot zes maanden aan de kant”, werd hem voorspeld. Daar bleef het echter niet bij. Inmiddels is er ook een MRI gemaakt en zou het wel eens naar de conclusie kunnen leiden, dat ook de voorste kruisband beschadigd is. “Als dat zo is ben ik bijna een jaar uitgeschakeld”, sombert hij.. 

Dat komt hem en PPSC, zeker nu de formatie van trainer René van der Velde lekker bezig is en de pijlen richt op minstens een periode, niet goed uit. "Als we al een kans hebben op promotie, is het dit jaar wel”. Vandaar dat hij het knap lastig vindt om zich neer te leggen bij het gevolg van zijn blessure. "Ik ben de enige niet. We hebben een volle ziekenboeg. Dat de jongens, die er wel zijn, stand houden is geweldig". Inmiddels zit hij veel op de fiets en volgt als toeschouwer zijn voetbalmaatjes op de voet. "Want ik blijf ze vanaf de zijlijn natuurlijk wel steunen".