Bridgeclub start vervolgcursus voor spelers die weer willen oefenen
Bridgeclub Poeldijk biedt vanaf woensdag 14 januari 2025 een vervolgcursus bridge voor spelers die de basis kennen en hun kennis willen opfrissen. De cursus bestaat uit tien lessen. Deelnemers kunnen daarna nog een aantal weken meespelen bij de club tot het einde van het seizoen.
De lessen worden gegeven in De Backerhof aan de Witte Brug 2 in Poeldijk. De start is op woensdag 7 januari 2025, van 19.30 tot 21.30 uur. De club laat weten dat de cursus zeker doorgaat.
De kosten bedragen 100 euro. Daarvoor krijgen deelnemers onder meer koffie, een lidmaatschap van de club, een lidmaatschap van de bridgebond en les van een gediplomeerd trainer. Lesmaterialen zijn verkrijgbaar tegen kostprijs. Aanmelden kan bij het secretariaat van Bridgeclub Poeldijk via wimspitzer@gmail.com.