
Drie dagen genieten in Boetiekhotel in de Achterhoek
PartnerbijdrageREGIO - Het 4-sterren Boetiek Hotel BonAparte is gelegen op een exclusieve locatie aan de voet van de Lochemse Berg in Barchem, nabij Zutphen en Deventer. Hier vind je het startpunt van de mooiste wandel- en fietsroutes van de Achterhoek. Boetiek staat voor uniek en eigenzinnig! Dit zul je ervaren in de authentieke gastvrijheid, inrichting en kwaliteit.
Het monumentale pand van Boetiek hotel BonAparte telt 38 sfeervolle en compleet ingerichte hotelkamers. In BonAparte’s restaurant worden veel eerlijke en pure streekgerechten geserveerd, mogelijk begeleid door klassieke wijnen. Om jouw verblijf extra aangenaam te maken, kun je kosteloos gebruik maken van de wellnessfaciliteiten van het hotel, zoals het zwembad en de sauna.
Verblijf in Boetiek Hotel BonAparte
De fiets- en wandeltochten vanuit het hotel leiden je door het afwisselende landschap langs bossen en kastelen.
Inbegrepen: *2x overnachting inclusief ontbijt *1x heerlijk 3-gangen keuzediner *1x heerlijk 4-gangen verrassingsmenu *Gratis gebruik van binnenzwembad & sauna *Gratis koffie- & theefaciliteiten op de kamer *Gratis wandel- & fietsroutes *Gratis WiFi & parkeren. Het arrangement is al beschikbaar vanaf € 149 per persoon.
Informatie en reserveren
Het hotel biedt verschillende kamertypes. Kijk voor de vanafprijzen en meer informatie op www.goedverblijf.nl/rodim25b of bel 085 489 90 19. Tijdens schoolvakanties en vanaf april geldt een meerprijs. Prijzen zijn o.b.v. 2 personen per kamer, excl. verblijfsbijdrage en reserveringskosten à € 9,95 per boeking.


