
Joran van der Noll viervoudig prijswinnaar line dance
NieuwsDe grootste dansvloer ter wereld, het podium van de WORLDS IV Line Dance Kampioenschappen in Assen, was van 4 tot en met 7 december 2025 het strijdtoneel voor de wereldtop in Line Dance. En één naam schitterde bijzonder: Joran van der Noll uit Spijkenisse.
Na een weekend vol spanning, spektakel en top Line Dance is de danser van Time2linedance-T2LD met maar liefst vier prijzen huiswaarts gekeerd. Joran danste in diverse categorieën en toonde zowel solo als met zijn partners aan de absolute top mee te kunnen strijden.
Hoogtepunten
Joran’s inspanningen werden op de voet gevolgd tijdens het vierdaagse evenement, waarbij hij streed in de diverse categorieën: Zaterdag 6 december was een vroeg succes: een 2e plaats in de categorie Line Classic Intermediate Male (Solo), waarbij hij zich bewees tegen acht andere deelnemers. Zondag 7 december bracht de grote prijzenregen: 1e plaats in de ProAm All Intermediate, samen met partner Anja Riste. 2e plaats in de Couple Classic Adult Novice, samen met partner Sofie Lauge. En een 4e plaats in de Line Open Adult Intermediate Male (Solo), wederom in een sterk deelnemersveld van negen mannen. Met een klinkende overwinning, een eerste plaats, twee tweede plaatsen en een vierde plaats mag Joran van der Noll zichzelf een viervoudig prijswinnaar noemen op dit mondiale evenement.