Afbeelding
(Foto: aangeleverd)

IVN-excursie in Bulderbos

Uit

HAARLEMMERMEER - Aan de aanleg van de Polderbaan bij Schiphol is heel wat voorafgegaan. Zo werden er uit protest dertig jaar geleden bomen geplant. Er is daar een bijzonder bosje ontstaan onder de rook van de landende en opstijgende vliegtuigen.

IVN-werkgroep Haarlemmermeer organiseert op zondag 26 oktober van 10.30 tot 12.00 uur een excursie naar dit ‘tiny forest’. Tijdens de excursie vertellen de gidsen over de ontstaansgeschiedenis van het bos en gaan samen met bezoekers speuren naar paddenstoelen, dierensporen, herfsttinten van bomen en laatbloeiers. 

Verzamelen op de parkeerplaats aan het eind van de IJweg in Hoofddorp. Dit is de spottersplek voor de vliegtuigen op de Polderbaan van Schiphol. In verband met een beperkt aantal deelnemers, opgeven via ivnhaarlemmermeer@gmail.com. 

Deze excursie is vanwege smalle hobbelige paden niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn.