
AZ viert de huldiging met vreugde, tranen en feest
Vervolg voorpagina
Parrott heeft de beker en een microfoon in handen. De muziek gaat uit en iedereen is stil. Hij zingt: “want more and more, people just want more and more”, wat vervolgd wordt door honderden stemmen: “Parrott on fire!”
Dat de spelers ervan genieten, is duidelijk te zien. Halverwege het feest staat Mijnans links op het podium, leunend voorover op zijn been. Hij kijkt lachend het publiek in en geniet van de positieve sfeer. Goes zit voor op het podium naast Ichihara, die de Japanse vlag om heeft. Ze zwaaien naar publiek. Mijnans komt erachter zitten. Goes draait vrolijk om, strekt zijn arm uit en omhelst Mijnans. Een dag om niet te vergeten. “Het is fantastisch”, zegt Meerdink. “Dit is zó mooi voor de mensen bij AZ, rondom de club en Alkmaar. Het is gewoon een fantastische dag.” Van Duijl sluit zich daarbij aan. “We hadden enorm hoge verwachtingen van de huldiging, maar het was uiteindelijk nog véél beter.”
Het feest sloot af met speeches van verschillende mensen zoals onze burgemeester Anja Schouten en vertrekkende technisch directeur Max Huiberts. Ook kwam trainer Echteld aan het woord, die niets minder dan trots uitsprak voor zijn team. Zowel de bekerfinale van 19 april, waarin AZ met een enorme 5-1 overwinning N.E.C. omver blies, als de huldiging van twee dagen later gaan de geschiedenisboeken in.
Scan de QR code voor de video.







