De jeugdteams van Lacom’91 verkopen mooie plantjes om de Langedijker tuinen mee op te fleuren.
De jeugdteams van Lacom’91 verkopen mooie plantjes om de Langedijker tuinen mee op te fleuren. (Foto: aangeleverd)

Plantjesactie Lacom’91: samenwerking centraal door Langedijker tuinen op te fleuren

Nieuws

LANGEDIJK - Vrijdag 8 mei gaan de jeugdteams van handbalvereniging Lacom’91 in Langedijk weer langs de deuren voor de verkoop van mooie plantjes om de Langedijker tuinen mee op te fleuren.

Vanaf 17.00 uur gaan de jeugdteams langs de deuren. Bij Lacom’91 staat samenwerking hoog in het vaandel en met deze actie probeert de vereniging daar ook buiten het handbalveld invulling aan te geven.

Ook dit jaar is betaling via een QR-code zowel als contant mogelijk. Met de opbrengst sponsor je de pot waar de vereniging de jeugdactiviteiten mee financiert. De handbalvereniging hoopt op een goede opbrengst en fraai gekleurde tuinen dankzij de plantjes die met hulp van Stins & Vijn (Broek op Langedijk) geleverd zijn.