
LekkerLangedijk groeit uit tot vast evenement
Wat begon als een idee op een feestje, staat nu voor zijn vierde editie. Op 29 en 30 mei 2026 vult LekkerLangedijk opnieuw het centrum van Langedijk met culinaire specialiteiten, livemuziek en gezelligheid.
LANGEDIJK - In 2019 viel een groep vrienden op dat er weinig te doen was voor een brede groep inwoners van Langedijk. "Na de Beddenrace, de kermis, Weidepop en de Bokkentocht hield het wel zo'n beetje op. Je kunt daarover klagen, maar je kunt ook zelf iets organiseren", vertelt initiatiefnemer Steve. Dat laatste deden ze. LekkerLangedijk was geboren.
Eigen foodbar als nieuwigheid
Nieuw dit jaar is een eigen foodbar, onder leiding van hoofd chef Wouter Apol van Apol Food. Zijn team verzorgt meer dan zestien hapjes en toetjes, en later op de avond ook bitterballen. "LekkerLangedijk staat voor samen genieten, dat wilde we ook doortrekken bij onze horeca. Door de krachten te bundelen krijgen we nu één grote foodbar met meer dan 16 hapjes, toetjes en later op de avond zelfs bitterballen", zegt organisator Michael.
Vrijdagavond staat in het teken van Nederlandstalige muziek, met optredens van Danny van Ingen, Ray Benjamin en Emanuel de Artiest. Zaterdag neemt liveband Dr. Who het stokje over met een show vol bekende hits. Beide avonden zorgt huis-DJ Martijn Freshfield, samen met saxofonist Tim Bakker, voor extra feestelijke sfeer.
Tickets gaan snel
De early bird-tickets waren binnen twee weken uitverkocht. Ook de reguliere tickets gaan hard. Wie erbij wil zijn, kan tickets bestellen via www.LekkerLangedijk.nl. Het evenement vindt plaats op de locatie tegenover de Sint-Jan de Doperkerk.