Veilige en plezierige zwemlessen

LANDSMEER - Bij Zwembad de Breek kunnen kinderen vanaf vier jaar spelenderwijs leren zwemmen in een warme en vertrouwde omgeving.

In een waterrijke omgeving als Landsmeer is goed kunnen zwemmen een onmisbare vaardigheid die je je hele leven meedraagt. Juist daarom is het zo belangrijk dat kinderen zich veilig, vertrouwd en zelfverzekerd voelen in het water.

Zwemles met veel persoonlijke aandacht en plezier staat bij zwembad De Breek centraal. Ervaren zwemonderwijzers begeleiden ieder kind stap voor stap, zodat zij groeien in techniek en zelfvertrouwen én plezier in het water ervaren.

Voor wie extra aandacht of flexibiliteit nodig heeft, biedt het zwembad ook privélessen aan voor jong en oud. Zo kan iedereen in zijn eigen tempo werken aan zwemvaardigheid of zelfvertrouwen in het water.

Vanaf zaterdag 2 mei is het reguliere zwemmen weer mogelijk en vanaf 2 juni starten de zwemlessen weer.

Er is dit jaar ook weer een vernieuwde borstcrawl-conditietraining op woensdagavond. Aquajogging staat op dinsdagavond opnieuw op het programma.

Meld je op tijd aan of stel je vraag via: zwemles@debreek.nl