
Chris Vos volop in actie op zijn board.
(Foto: aangeleverd)Snowboarder Chris Vos plaatst zich voor Spelen
PYHä/BEEMSTER - In het Finse Pÿha heeft Snowboarder Chris Vos goede zakengedaan. Tijdens de 2 boarder-cross races wist Vos zich te kwalificeren voor de Winterspelen in Beijing welke plaats vinden in maart 2022.
Chris: “Het waren goede uitdagende races met een sterk startveld. Het leukste is om met zijn vieren te strijden voor de winst. Uiteindelijk een tweede en derde plaats en daar ben ik ontzettend blij mee. De grootste uitdaging was de vlakke start en daar moet ik wat toegeven op de concurrentie. Als we dan de bochten en schansen induiken maak ik een hoop goed. Ik had een foto finish om plaats 1 maar uiteindelijk bleek het plaats 2 te zijn. De dag erna mocht ik wederom op het podium staan op plaats 3”, aldus de Beemsterling.
Na 5 weken Finland vindt hij het heerlijk om naar huis te reizen. “Toch vreemd, in Pÿha Finland waren er nagenoeg geen Covid besmettingen en zijn alle bars en restaurants open. Een groot verschil met Nederland.”
De snowboarder werd tijdens zijn verblijf in Finland nog geconfronteerd met groot verdriet. Zijn geliefde tante is op 50-jarige leeftijd is overleden. Het is daarom niet vreemd dat hij zijn titels aan haar heeft opgedragen.