Verenigingsnieuws

  Nieuws

Woensdag 16 mei

Egmondia nieuws

Thuis
Egmondia JO8-2   Reiger Boys JO8-6   aanvang   18:30
Uit
FC Uitgeest JO11-5   Egmondia JO11-2   aanvang   18:30
ODIN 59 JO9-2   Egmondia JO9-1   aanvang   18:00
Donderdag 17 mei
Thuis
Egmondia 3   Vrone 3   aanvang   19:30
Egmondia MO13-1   KFC MO13-2   aanvang   19:00
Zaterdag 19 mei
Thuis
Egmondia JO11-1   Kolping Boys JO11-5   aanvang   9:30
Egmondia JO11-2   DSS JO11-9   aanvang   9:30
Egmondia JO9-2   Kolping Boys JO9-7   aanvang   9:30
Egmondia JO12-1   Alcmaria Victrix JO12-1   aanvang   10:45
Egmondia MO13-1   Beemster MO13-1   aanvang   10:45
Egmondia JO19-1   HSV JO19-3   aanvang   12:15
Egmondia JO13-1   Meervogels 31 JO13-1   aanvang   12:15
Uit
Castricum JO9-2   Egmondia JO9-1   aanvang   9:00
Hercules Zaandam sc JO8-2   Egmondia JO8-1   aanvang   10:15
KSV JO8-3   Egmondia JO8-2   aanvang   11:00
KGB MO19-1   Egmondia MO19-1   aanvang   14:30
HSV MO17-1   Egmondia MO17-1   aanvang   14:30
Hollandia JO16-1   Egmondia JO16-1   aanvang   15:15
Meervogels 31 JO15-2   Egmondia JO15-1   aanvang   12:15
WSV 30 JO15-4-Egmondia JO15-2   aanvang   14:50
Zondag 20 mei
Thuis
Egmondia 1-Kleine Sluis 1   aanvang   14:00
Egmondia 2-Alkmaarsche Boys 2   aanvang   11:30
Uit
GSV 35Egmondia 35 aanvang 9:30
Zeevogels Nieuws

Zeevogels JO12-1-Alcmaria Victrix JO12-1   18:30
Hollandia T JO11-2-Zeevogels JO11-1   19:00
Zaterdag 19 mei
Jong Hercules JO19-1-Zeevogels JO19-1   14:30
Duinrand S JO19-2-Zeevogels JO19-2   10:30
ADO '20 JO17-7-Zeevogels JO17-1   12:45
Zeevogels JO16-1-Purmerend JO16-1   12:00
Zeevogels JO14-1-Blokkers JO14-1   10:30
Zeevogels JO12-1-SVW 27 JO12-1   10:30
Zeevogels JO12-2-Zouaven JO12-4   9:00
Zeevogels JO11-1-Alcmaria Victrix JO11-2   10:30
Zeevogels JO10-1-Velsenoord JO10-2   9:00
Alcmaria Victrix JO10-2-Zeevogels JO10-2   10:30
Limmen JO9-Zeevogels JO9-1   9:00
HSV JO8-1-Zeevogels JO8-1   9:00
De Rijp JO8-4-   Zeevogels JO8-2   9:35
Jong Holland MO19-1-   Zeevogels MO19-1   10:15
Zeevogels MO15-1-Kwiek 78 MO15-1   12:00
Zouaven MO15-2-Zeevogels MO15-2   13:00
RCZ MO11-1-Zeevogels MO11-1   8:45
Kabouters 10:30
Zondag 20 mei
Zeevogels 3-Foresters 4   11:00
Alkmaarsche Boys 7-Zeevogels 4   12:00
Adelbert 35   Zeevogels 35   11:00
Zeevogels VR1-Kolping Boys VR2   11:00
Terreindienst: Nico Kaptein
Dinsdag 22 mei
Zeevogels JO14-2-Fortuna W. JO14-4   19:00
Donderdag 24 mei
Sp. Krommenie JO14-1-Zeevogels JO14-1   18:30
Maandag 11 juni
Groot overleg tussen commissies en hoofdbestuur om 20.00 uur in de bestuurskamer
Zaterdag 16 juni
Medewerkers en vrijwilligersfeest bij café ’t Slot van 20.00 tot 22.00 uur.
Aanmelden per mail via bestuur@zeevogels.nl

Meer berichten