Vereningingsnieuws
Egmondia
Woensdag 12 september
Zeevogels JO13-2-Egmondia JO13-2 aanvang 19:00
Reiger Boys MO17-1-Egmondia MO17-1 aanvang 18:30
Zaterdag 15 september
Egmondia JO11-1-HSV JO11-3 aanvang 9:30
Egmondia JO10-2-HSV JO10-3 aanvang 9:30
Egmondia JO9-1-Vitesse 22 JO9-5 aanvang 9:30
Egmondia JO8-1-Vitesse 22 JO8-4 aanvang 9:30
Egmondia JO13-1-FC Den Helder JO13-2 aanvang 11:00
Egmondia MO13-1-Alcmaria Victrix MO13-1 aanvang 11:00
Egmondia JO13-2-Limmen JO13-3 aanvang 12:30 Foresters de JO15-3-Egmondia JO15-1 aanvang 10:00 Foresters de JO10-4-Egmondia JO10-1 aanvang 10:00 HSV JO17-1-Egmondia JO17-1 aanvang 12:30
SV Spartanen MO17-1-Egmondia MO17-1 aanvang 14:00
Castricum JO16-1-Egmondia JO16-1 aanvang 14:30
Zondag 16 september
Egmondia 1-Adelbert St 1 aanvang 14:00
Egmondia 3-Foresters de 4 aanvang 11:00
Zeevogels Nieuws
Woensdag 12 september
Jong Holland JO15-4 - Zeevogels JO15-2 18:30
Zeevogels JO13-2 - Egmondia JO13-2 19:00
Zaterdag 15 september
ADO '20 JO19-2 - Zeevogels JO19-1 14:45
JVC JO17-2 - Zeevogels JO17-1 12:30
Zeevogels JO15-1 - FC Den Helder JO15-1 12:00
Zeevogels JO15-2 - Limmen JO15-2 10:30
Zeevogels JO13-1 - Medemblik JO13-1 10:30
AFC 34 JO13-5 - Zeevogels JO13-2 11:55
Zeevogels JO11-1 - HSV JO11-2 9:00
Limmen JO11-2 - Zeevogels JO11-2 11:00
Zeevogels JO10-1 - HSV JO10-1 9:00
SVW 27 JO9-1 - Zeevogels JO9-1 9:00
Zeevogels JO9-2 - FC Uitgeest JO9-4 9:00
Jong Holland JO8-1 - Zeevogels JO8-1 8:45
Zeevogels MO19-1 - Kolping Boys MO19-1 12:00
LSVV MO17-1 - Zeevogels MO17-1 14:30
VIOS-W MO15-1 - Zeevogels MO15-1 10:00
Zondag 16 september
Zeevogels 1 - KSV 1 14:00
DWOW VR1 - Zeevogels VR1 14:00
Adelbert
Zaterdag 15 september
19:00 Adelbert st MO15-1 ZA- Vitesse 22 MO15-1 M. Speets
09:15 Adelbert st JO11-1 ZA- Jong Holland JO11-2 Falco Veerkamp
09:15 Adelbert st JO9-1 ZA- Grasshoppers JO9-1 Geen scheidsrechter nodig (pupillen)
09:15 Adelbert St/Zeevogels MO11-1 ZA- KSV MO11-1 Albert Beukers
10:30 Zaandijk JO13-1- Adelbert st JO13-1 ZA
11:15 TOV JO16-1- Adelbert st JO16-1 ZA
11:15 Adelbert st JO15-1 ZA- Assendelft JO15-1 Eric Levering
11:15 Adelbert st MO13-1 ZA- Foresters MO13-1 Marcel Speets
11:30 Kolping Boys JO10-3- Adelbert st JO10-1 ZA
12:00 Argon JO18-1- Adelbert st JO18-1 ZA
12:45 Adelbert st JO16-2 ZA- ODIN 59 JO16-1 Bart de Vries
13:00 Adelbert st MO15-1 ZA- DEM (RKVV) MO15-1 Andrez Zentveld
14:30 Adelbert st MO17-1 ZA- Velsen Rkvv MO17-1 Mark de Boer
Zondag 16 september
10:00 SV Spartanen 45 Adelbert st 45 ZO
11:00 ADO '20 6- Adelbert st 2 ZO
14:00 Egmondia 1- Adelbert st 1 ZO M. Billor