Vereningingsnieuws

  Nieuws

Egmondia
Woensdag 12 september
Zeevogels JO13-2-Egmondia JO13-2 aanvang 19:00
Reiger Boys MO17-1-Egmondia MO17-1 aanvang 18:30
Zaterdag 15 september
Egmondia JO11-1-HSV JO11-3   aanvang   9:30
Egmondia JO10-2-HSV JO10-3   aanvang   9:30
Egmondia JO9-1-Vitesse 22 JO9-5   aanvang   9:30
Egmondia JO8-1-Vitesse 22 JO8-4   aanvang   9:30
Egmondia JO13-1-FC Den Helder JO13-2   aanvang   11:00
Egmondia MO13-1-Alcmaria Victrix MO13-1   aanvang   11:00            
Egmondia JO13-2-Limmen JO13-3   aanvang   12:30                  Foresters de JO15-3-Egmondia JO15-1   aanvang   10:00                  Foresters de JO10-4-Egmondia JO10-1   aanvang   10:00                  HSV JO17-1-Egmondia JO17-1 aanvang 12:30                     
SV Spartanen MO17-1-Egmondia MO17-1 aanvang 14:00               
Castricum JO16-1-Egmondia JO16-1 aanvang 14:30
Zondag 16 september
Egmondia 1-Adelbert St 1 aanvang 14:00
Egmondia 3-Foresters de 4 aanvang 11:00
Zeevogels Nieuws
Woensdag 12 september
Jong Holland JO15-4   -   Zeevogels JO15-2   18:30
Zeevogels JO13-2   -   Egmondia JO13-2   19:00
Zaterdag 15 september
ADO '20 JO19-2   -   Zeevogels JO19-1   14:45
JVC JO17-2   -   Zeevogels JO17-1   12:30
Zeevogels JO15-1   -   FC Den Helder JO15-1   12:00
Zeevogels JO15-2   -   Limmen JO15-2   10:30
Zeevogels JO13-1   -   Medemblik JO13-1   10:30
AFC 34 JO13-5   -   Zeevogels JO13-2   11:55
Zeevogels JO11-1   -   HSV JO11-2   9:00
Limmen JO11-2   -   Zeevogels JO11-2   11:00
Zeevogels JO10-1   -   HSV JO10-1   9:00
SVW 27 JO9-1   -   Zeevogels JO9-1   9:00
Zeevogels JO9-2   -   FC Uitgeest JO9-4   9:00
Jong Holland JO8-1   -   Zeevogels JO8-1   8:45
Zeevogels MO19-1   -   Kolping Boys MO19-1   12:00
LSVV MO17-1   -   Zeevogels MO17-1   14:30
VIOS-W MO15-1   -   Zeevogels MO15-1   10:00
Zondag 16 september
Zeevogels 1   -   KSV 1   14:00
DWOW VR1   -   Zeevogels VR1   14:00
Adelbert
Zaterdag 15 september
19:00   Adelbert st MO15-1 ZA-   Vitesse 22 MO15-1   M. Speets
09:15   Adelbert st JO11-1 ZA-   Jong Holland JO11-2   Falco Veerkamp
09:15   Adelbert st JO9-1 ZA-   Grasshoppers JO9-1   Geen scheidsrechter nodig (pupillen)
09:15   Adelbert St/Zeevogels MO11-1 ZA-   KSV MO11-1   Albert Beukers
10:30   Zaandijk JO13-1-   Adelbert st JO13-1 ZA   
11:15   TOV JO16-1-   Adelbert st JO16-1 ZA   
11:15   Adelbert st JO15-1 ZA-   Assendelft JO15-1   Eric Levering
11:15   Adelbert st MO13-1 ZA-   Foresters MO13-1   Marcel Speets
11:30   Kolping Boys JO10-3-   Adelbert st JO10-1 ZA   
12:00   Argon JO18-1-   Adelbert st JO18-1 ZA   
12:45   Adelbert st JO16-2 ZA-   ODIN 59 JO16-1   Bart de Vries
13:00   Adelbert st MO15-1 ZA-   DEM (RKVV) MO15-1   Andrez Zentveld
14:30   Adelbert st MO17-1 ZA-   Velsen Rkvv MO17-1   Mark de Boer
Zondag 16 september
10:00   SV Spartanen 45   Adelbert st 45 ZO   
11:00   ADO '20 6-   Adelbert st 2 ZO   
14:00   Egmondia 1-   Adelbert st 1 ZO   M. Billor

Meer berichten