Verenigingsnieuws

  Nieuws

Zaterdag 13 oktober

Egmondia

Egmondia JO8-1-V.V. Bergen JO8-2 aanvang   9:30
Egmondia JO10-1-Castricum JO10-3 aanvang   9:30
Egmondia MO17-1-HBC MO17-1 aanvang   10:45
Egmondia JO15-1-Foresters de JO15-3 aanvang    10:45
Egmondia JO18-1-Adelbert St JO18-1   aanvang   12:45
Egmondia JO16-1Oosterend JO16-1   aanvang   13:00
Foresters de JO9-2   Egmondia JO9-1   aanvang   8:45
FC Uitgeest JO11-5   Egmondia JO11-1   aanvang   9:00
Vrone JO10-5   Egmondia JO10-2   aanvang   9:00
Foresters MO13-1   Egmondia MO13-1   aanvang   10:00
Zeevogels JO13-1   Egmondia JO13-1   aanvang   10:30
Limmen JO13-3   Egmondia JO13-2   aanvang   11:00
Zondag 14 oktober
Vrone 1-Egmondia 1-aanvang   14:00
Saenden 3-Egmondia 2 aanvang 13:00
FC Uitgeest 5-Egmondia 3 aanvang 13:00
HSV 35Egmondia 35   aanvang 10:00
Adelbert

09:00   SVW 27 MO13-1   Adelbert st MO13-1 ZA
09:00   Adelbert St/Zeevogels MO11-1 ZA   Winkel MO11-
09:00   Adelbert JO7-1   Foresters JO7-1
09:30   Adelbert st JO11-1 ZA   Zeevogels JO11-1
09:30   Adelbert st JO10-1 ZA   SVA JO10-1
10:00   Rijp (de) JO13-1   Adelbert st JO13-1 ZA
11:00   KGB JO16-1   Adelbert st JO16-1 ZA
11:15   ZOB JO9-4M   st Adelbert JO9-2M ZA
12:30   Velsen Rkvv JO15-1   Adelbert st JO15-1 ZA
12:30   ODIN 59 JO9-3   Adelbert st JO9-1 ZA
12:45   Egmondia JO18-1   Adelbert st JO18-1 ZA
13:00   Adelbert st MO15-1 ZA   Alcmaria Victrix MO15-1
14:30   FC Den Helder JO16-3   Adelbert st JO16-2 ZA
14:30   Adelbert st MO17-1 ZA   Vitesse 22 MO17-1
Zondag 14 oktober            
11:00   Vrone 3   Adelbert st 2 ZO
11:00   Alcmaria Victrix 45   Adelbert st 45 ZO
14-10-2018   14:00   Zwaagdijk RKVV 1   Adelbert st 1 ZO
Zeevogels Nieuws

Zeevogels JO19-1   -   Flevo JO19-1   12:00
ST Schagen/SRC JO17-2   -   Zeevogels JO17-1   12:00
Zeevogels JO15-1   -   Limmen JO15-1   12:00
ODIN 59 JO15-3   -   Zeevogels JO15-2   11:45
Zeevogels JO13-1   -   Egmondia JO13-1   10:30
Zeevogels JO13-2   -   Reiger Boys JO13-4   9:00
Adelbert JO11-1   -   Zeevogels JO11-1   9:30
Zeevogels JO11-2   -   Vitesse 22 JO11-3   9:00
Zeevogels JO10-1   -   Vitesse 22 JO10-1   9:00
Zeevogels JO9-1   -   Alcmaria Victrix JO9-2   9:00
Zeevogels JO9-2   -   Alkmaarsche Boys JO9-1   9:00
Vitesse 22 JO8-1   -   Zeevogels JO8-1   9:00
Vitesse 22 MO19-1   -   Zeevogels MO19-1   11:30
HSV MO17-1   -   Zeevogels MO17-1   12:30
Zeevogels MO15-1   -   BOL MO15-1   10:30
Kabouters         10:30
Open Zeevogels FIFA 19 toernooi in de kantine voor de jeugd van 9 tot en met 18 jaar.
Het is van 15:00 uur tot 19:00 uur. Zie voor meer info de website van Zeevogels.
Schrijf je z.s.m. in!
Zondag 14 oktober
Zeevogels 1   -   Sporting S 1   14:00
Zeevogels 2   -   KSV 2   11:00
Dirkshorn 2   -   Zeevogels 3   11:00
KSV 5   -   Zeevogels 4   14:00
Zeevogels 5   -   Koedijk 11   11:00
Zeevogels 35   -   Kleine Sluis 35   11:00
Terreindienst ‘s morgens H. Pepping en ’s middags R. van Romunde
Maandag 22 oktober
Groot overleg hoofdbestuur en commissies om 20.00 uur
Maandag 29 oktober
Ledenvergadering om 20.00 uur in de kantine

Meer berichten