Kom langs en aanschouw.
Kom langs en aanschouw. (Foto: aangeleverd)

Kostuum presentatie en veiling Commissie Kap en Dek

Algemeen

SCHAGEN - De Commissie Kap en Dek van het Westfries Genootschap organiseert zaterdag vier februari een veiling van antieke (streek)sieraden, kleding, aanverwante artikelen en curiosa.

De dames hebben hard gewerkt om een prachtige japon of ondergoed te naaien. Kom langs bij Alpha aan Loet 13 te Schagen. Iedereen is welkom, ook als je geen lid bent van het Westfries Genootschap, de toegang is gratis.

Bezoekers kunnen vooraf de circa 100 kavels bezichtigen en iets moois aan hun verzameling toevoegen. Op een aparte verkooptafel zijn kappekanten, hullen, linnengoed en allerlei streekdracht gerelateerde onderdelen te koop.

Planning

Vervolgens start de veiling, waarbij Michael Olij de veilinghamer hanteert. Notaris Jacqueline Wegink houdt toezicht op een goede gang van zaken. De zaal gaat om 12:00 uur open voor het bezichtigen van de kavels. De kostuumshow start om 13:30 uur, waarna een korte pauze. De veiling begint om 14:15 uur.

In de aanloop naar vier februari worden diverse kavels getoond op de Facebook pagina van het het Westfries Genootschap. Voor meer informatie: Lies Smit 0229-571909 of kap-en-dek@quicknet.nl

Veiling van antieke (streek)sieraden.
Kavels bezichtigen.
Afbeelding
Provinciale Statenverkiezingen 2023: wat zijn het en waarom stemmen op 15 maart? Politiek 30 jan, 10:45
Afbeelding
Provinciale Statenverkiezingen: de meestgestelde vragen (en antwoorden) Politiek 30 jan, 10:41
Afbeelding
Muziek aan de keukentafel in Valkkoog Uitgaan 30 jan, 10:41
Afbeelding
Ode aan Ramses in Dirkshorn Uitgaan 30 jan, 10:29
Afbeelding
Workshop Schrijven voor mantelzorgers Algemeen 27 jan, 11:00
Afbeelding
Stampvolle en loodzware vuilniszakken: vrijwilligers rapen vuil Algemeen 26 jan, 15:07
Afbeelding
Woning gesloten na aantreffen verdovende middelen Algemeen 26 jan, 12:56
Afbeelding
'Met ons vakkundige team willen we iedereen helpen' Algemeen 26 jan, 11:17
Afbeelding
Werken in thuiszorg: 'Ik begeleid mensen naar een mooi einde' Zorg 26 jan, 11:07
Afbeelding
Grote vraag naar verkeersmaatje duidt op veel onveilige verkeerssituaties in Noord-Holland Algemeen 26 jan, 10:06
Afbeelding
Fototaart voor klas van winnaar Cas Algemeen 25 jan, 16:27
Afbeelding
Op de koffie bij de SP Algemeen 25 jan, 15:42
Afbeelding
Brandstichting in Schagen: drie voertuigen in brand 112-nieuws 25 jan, 03:59