Originele muziekvoorstelling opent concertseizoen Valkkoog

VALKKOOG – Het kerkje van Valkkoog trapt zondag 5 oktober om 15.00 uur het nieuwe concertseizoen af met de originele muziekvoorstelling ‘Jakko en zijn wonderbaarlijke schalmei’.
Deze middeleeuwse vertelling combineert muziek en acteren, met actieve betrokkenheid van het publiek. Hoboïste Pauline Oostenrijk en pianist Hans Eijsackers brengen het verhaal tot leven met muziek van onder andere Camille Saint-Saëns, Carl Nielsen, Jacques Ibert en Alfonso Gibilaro. Het concert is geschikt voor volwassenen én kinderen (tot 14 jaar gratis).
Het concert vindt plaats aan Valkkogerweg 39 in Valkkoog. Deuren open vanaf 14.30 uur. Kaarten €17,50 inclusief een drankje in de pauze. Reserveren via www.kerkjevalkkoog.nl.






Meer nieuws uit Schagen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie