Waar zijn Muis, Saartje, Joop, Tijgertje en Jopelien?

Nieuws
Wie heeft de vermiste diertjes gezien?
Wie heeft de vermiste diertjes gezien? (Foto: aangeleverd)

OUDESLUIS - Na de heftige brand die maandag 12 januari een woonhuis aan De Akker in Oudesluis volledig verwoestte, zijn vandaag de dag nog steeds vijf van de zeven katten vermist: Muis, Saartje, Joop, Tijgertje en Jopelien.

Eigenaren Dan en Roberto Veerhuis doen een oproep: “Wie o wie heeft ze gezien? De katten kunnen na de brand zijn gaan lopen vanuit Oudesluis. Omgeving Anna Paulowna, Schagen, Wieringerwaard, wees alstublieft alert!”

Lees ook: Veel rook bij grote brand woning aan Akker in Oudesluis: NL Alert verstuurd | Al het nieuws uit Schagen

Twee dagen na de brand werd een crowdfunding opgestart. Het huis was onbewoonbaar en alle bezittingen gingen verloren.

Extra schrijnend is dat de woning op het moment van de brand niet verzekerd was. Door zware financiële tegenslagen in de afgelopen jaren was het voor het gezin niet mogelijk de verzekering voort te zetten.

De crowdfunding is bedoeld voor directe, praktische uitgaven, zoals het opruimen van de woning en andere onvermijdelijke kosten die na de brand komen kijken. “Elke donatie, groot of klein, maakt een verschil”, aldus Veerhuis. Mensen die niet kunnen doneren, worden gevraagd de actie te delen.

De inzamelingsactie is te vinden via deze link.

Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van gemeente Schagen. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem) via deze link.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: