Land van Fluwel opent ‘goed fout’ doolhof

SINT MAARTENSVLOTBRUG - Het maïsdoolhof van Land van Fluwel in Sint Maartensvlotbrug is dit jaar ‘goed fout’ gegaan en dat pakt verrassend mooi uit.
Door de zonnebloemen van vorig jaar, die spontaan weer opkwamen, is er een uniek doolhof ontstaan waarin hoge maïsstengels en gele bloemen samen een bijzonder decor vormen. Dankzij het gunstige weer kan het doolhof dit jaar al vroeg worden geopend.
Fotobooth
Zaterdag 16 augustus gaat het ‘goed foute’ doolhof om 11.00 uur officieel open. Bezoekers vinden er speciaal voor de opening een fotobooth, midden tussen maïs en zonnebloemen. Daar kan iedereen gratis een herinneringsfoto maken.
Kinderen maken bovendien kans om samen met mascotte Zwiebol het lint door te knippen. Meedoen kan door de rebus op de socials op te lossen en het antwoord te mailen naar info@landvanfluwel.nl.
Speelkaart bij entree
Zoals elk jaar is er ook nu weer een spel in het doolhof. De speelkaart is bij de entree verkrijgbaar en wie de oplossing vindt, krijgt een beloning. Het doolhof is bij de parkentree inbegrepen en blijft tot het einde van het seizoen open.
In september en oktober is het park aan de Belkmerweg op maandag en dinsdag gesloten.







Meer nieuws uit Schagen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie