Hospice Schagen opent deuren tijdens Dag van de Palliatieve Zorg

SCHAGEN – Wie benieuwd is naar het werk van Hospice Schagen of meer wil weten over palliatieve zorg, kan zaterdag 10 oktober een kijkje nemen. Het hospice opent van 14.00 tot 16.00 uur de deuren tijdens de Internationale Dag van de Palliatieve Zorg.
Bezoekers kunnen kennismaken met het hospice, vragen stellen over palliatieve zorg en meer horen over de mogelijkheden om als vrijwilliger aan de slag te gaan.
Tijdens de middag zijn er twee korte lezingen. Van 14.00 tot 14.45 uur gaat het over bewust stoppen met eten en drinken. Daarna, van 15.15 tot 15.45 uur, wordt ingegaan op de rol van de casemanager palliatieve zorg bij zorg thuis en de inzet van vrijwilligers.
De Internationale Dag van de Palliatieve Zorg staat in het teken van zorg voor mensen voor wie genezing niet meer mogelijk is. Daarbij staat het behouden van een zo goed mogelijke kwaliteit van leven centraal.
Vooraf aanmelden
Belangstellenden voor een van de lezingen wordt gevraagd zich vooraf aan te melden via info@hospiceschagen.nl. Wie interesse heeft in vrijwilligerswerk, kan tijdens de open middag eveneens kennismaken met het hospice.
De open middag vindt plaats bij Hospice Schagen aan de Johan Vermeerstraat 1 in Schagen.






Meer nieuws uit Schagen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie