The Last Journey in Het Postkantoor

BOVENKARSPEL - Eens per maand organiseert Theater Het Postkantoor een filmmiddag in samenwerking met Seniorenraad Stede Broec. Hiervoor is een filmprogramma samengesteld dat aansluit bij een (iets) oudere doelgroep, maar je bent uiteraard ook van harte welkom zonder 65plus-pas. Voorafgaand aan de film staat een kopje koffie of thee klaar.
Deze keer staat de Zweedse film ‘The Last Journey’ (2024) op het programma. De populaire tv-presentator, podcastmaker en auteur Filip Hammar neemt zijn 80-jarige vader Lars in deze ontwapenende documentaire mee op een roadtrip langs de plaatsen waarnaar ze op vakantie gingen toen Filip klein was.
Synopsis
Lars is al bijna 15 jaar met pensioen. De laatste tijd heeft hij wat kleine kwaaltjes en gaat hij steeds minder graag van huis. Lars zijn vrouw, Tiina, vindt dat er wat moet gebeuren en besluit contact op te nemen met Filip. De roadtrip wordt een meer betekenisvolle ervaring dan verwacht, wanneer Filip zich realiseert dat zijn vader fysiek geleidelijk achteruit gaat en dat geen hoeveelheid beweging, activiteit of zorg daar verandering in kan brengen.
De film wordt donderdagmiddag 20 november om 14.00 uur vertoond in Het Postkantoor, te Bovenkarspel. Ga voor meer informatie en de kaartverkoop naar de website: www.hetpostkantoor.info.






Meer nieuws uit Stede Broec?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie