Creatieve markt in de Bolder

Nieuws
Creatieve maaksels op de Creamarkt.
Creatieve maaksels op de Creamarkt. (Foto: aangeleverd)

MONNICKENDAM - Zondag 8 december is er van 13.00-15.30 uur, een Creamarkt in De Bolder. Mensen uit Waterland en omgeving tonen en verkopen hun zelfgemaakte kaarten, sieraden, haakwerk, beeldjes, schilderijen en andere maaksels.

Ontdek deze creatieve markt en laat je verrassen door de prachtige producten. Iedereen is van harte welkom . De entree is gratis en de bar is open voor een lekker kopje koffie/thee en wat lekkers. Wil je zelf creatieve spullen verkopen? Reserveer een plekje, de kosten zijn € 9,- per tafel en dienen van tevoren te worden betaald. Een tafel is 120x60cm.

Standhouders kunnen vanaf 12:00 uur hun tafels gereedmaken. Wil je laten zien aan bezoekers hoe je je producten maakt (workshop)? Bel dan naar 0299-650560 Reserveer je tafel(s) via de website.

Meer nieuws uit Waterland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: