Afbeelding
(Foto: FC 's-Gravenzande)

FC ’s-Gravenzande start nieuwe seizoen met thuisduel

Algemeen

Voor de regioclubs FC ’s-Gravenzande en de zondagformatie van Westlandia is het competitieprogramma voor het seizoen 2022-2023 bekend en kunnen de agenda’s worden getrokken.

FC ’s-Gravenzande start zaterdag 27 augustus op het Juliana sportpark met een thuisduel tegen Poortugaal. Voor Westlandia rolde er op de eerste speeldag een uitwedstrijd uit de bus. De puntenreeks om na de degradatie terug te keren op het oude niveau start in Grootebroek, waar De Zouaven de rol van gastheer heeft.

Competitieplanner FC ’s-Gravenzande

Seizoen 2022-2023, Vierde divisie A:

27-8 ronde 1: GOES-WNC, Achilles Veen-Zwaluwen, Jodan Boys-Nieuwenhoorn, Smitshoek-ODIN’59, Spijkenisse-De Dijk, FC ‘s-Gravenzande-Poortugaal, SC Feyenoord-ARC, Capelle-Kloetinge.

3-9 ronde 2: Kloetinge-sc Feyenoord, ARC-FC ‘s-Gravenzande, Poortugaal-Spijkenisse, De Dijk-Smitshoek, ODIN’59-Jodan Boys, Nieuwenhoorn-Achilles Veen, Zwaluwen-GOES, WNC-Capelle.

10-9 ronde 3: GOES-Nieuwenhoorn, Achilles Veen-ODIN’59, Jodan Boys-De Dijk, Smitshoek-Poortugaal, Spijkenisse-ARC, FC ‘s-Gravenzande-Kloetinge, SC Feyenoord-Capelle, Zwaluwen-WNC.

17-9 ronde 4: Capelle-FC ‘s-Gravenzande, Kloetinge-Spijkenisse, ARC-Smitshoek, Poortugaal-Jodan Boys, De Dijk-Achilles Veen, ODIN’59-GOES, Nieuwenhoorn-Zwaluwen, WNC-sc Feyenoord.

24-9 ronde 5: GOES-De Dijk, Achilles Veen-Poortugaal, Jodan Boys-ARC, Smitshoek-Kloetinge, Spijkenisse-Capelle, FC ‘s-Gravenzande-sc Feyenoord, Nieuwenhoorn-WNC, Zwaluwen-ODIN’59.

1-10 ronde 6: SC Feyenoord-Spijkenisse, Capelle-Smitshoek, Kloetinge-Jodan Boys, ARC-Achilles Veen, Poortugaal-GOES, De Dijk-Zwaluwen, ODIN’59-Nieuwenhoorn, WNC-FC ‘s-Gravenzande.

8-10 ronde 7: GOES-ARC, Achilles Veen-Kloetinge, Jodan Boys-Capelle, Smitshoek-sc Feyenoord, Spijkenisse-FC ‘s-Gravenzande, ODIN’59-WNC, Nieuwenhoorn-De Dijk, Zwaluwen-Poortugaal.

15-10 ronde 8: FC ‘s-Gravenzande-Smitshoek, SC Feyenoord-Jodan Boys, Capelle-Achilles Veen, Kloetinge-GOES, ARC-Zwaluwen, Poortugaal-Nieuwenhoorn, De Dijk-ODIN’59, WNC-Spijkenisse.

29-10 ronde 9: GOES-Capelle, Achilles Veen-sc Feyenoord, Jodan Boys-FC ‘s-Gravenzande, Smitshoek-Spijkenisse, De Dijk-WNC, ODIN’59-Poortugaal, Nieuwenhoorn-ARC, Zwaluwen-Kloetinge.

5-11 ronde 10: Spijkenisse-Jodan Boys, FC ‘s-Gravenzande-Achilles Veen, SC Feyenoord-GOES, Capelle-Zwaluwen, Kloetinge-Nieuwenhoorn, ARC-ODIN’59, Poortugaal-De Dijk, WNC-Smitshoek.

12-11 ronde 11: GOES-FC ‘s-Gravenzande, Achilles Veen-Spijkenisse, Jodan Boys-Smitshoek, Poortugaal-WNC, De Dijk-ARC, ODIN’59-Kloetinge, Nieuwenhoorn-Capelle, Zwaluwen-sc Feyenoord.

19-11 ronde 12: Smitshoek-Achilles Veen, Spijkenisse-GOES, FC ‘s-Gravenzande-Zwaluwen, SC Feyenoord-Nieuwenhoorn, Capelle-ODIN’59, Kloetinge-De Dijk, ARC-Poortugaal, WNC-Jodan Boys.

26-11 ronde 13: GOES-Smitshoek, Achilles Veen-Jodan Boys, ARC-WNC, Poortugaal-Kloetinge, De Dijk-Capelle, ODIN’59-sc Feyenoord, Nieuwenhoorn-FC ‘s-Gravenzande, Zwaluwen-Spijkenisse.

3-12 ronde 14: Achilles Veen-WNC, Jodan Boys-GOES, Smitshoek-Zwaluwen, Spijkenisse-Nieuwenhoorn, FC ‘s-Gravenzande-ODIN’59, SC Feyenoord-De Dijk, Capelle-Poortugaal, Kloetinge-ARC.

10-12 ronde 15: GOES-Achilles Veen, ARC-Capelle, Poortugaal-sc Feyenoord, De Dijk-FC ‘s-Gravenzande, ODIN’59-Spijkenisse, Nieuwenhoorn-Smitshoek, Zwaluwen-Jodan Boys, WNC-Kloetinge.

21-1 ronde 16: Kloetinge-Capelle, ARC-sc Feyenoord, Poortugaal-FC ‘s-Gravenzande, De Dijk-Spijkenisse, ODIN’59-Smitshoek, Nieuwenhoorn-Jodan Boys, Zwaluwen-Achilles Veen, WNC-GOES.

28-1, ronde 17: GOES-Zwaluwen, Achilles Veen-Nieuwenhoorn, Jodan Boys-ODIN’59, Smitshoek-De Dijk, Spijkenisse-Poortugaal, FC ‘s-Gravenzande-ARC, SC Feyenoord-Kloetinge, Capelle-WNC.

4-2, ronde 18: Capelle-sc Feyenoord, Kloetinge-FC ‘s-Gravenzande, ARC-Spijkenisse, Poortugaal-Smitshoek, De Dijk-Jodan Boys, ODIN’59-Achilles Veen, Nieuwenhoorn-GOES, WNC-Zwaluwen.

11-2, ronde 19: GOES-ODIN’59, Achilles Veen-De Dijk, Jodan Boys-Poortugaal, Smitshoek-ARC, Spijkenisse-Kloetinge, FC ‘s-Gravenzande-Capelle, SC Feyenoord-WNC, Zwaluwen-Nieuwenhoorn.

25-2, ronde 20: SC Feyenoord-FC ‘s-Gravenzande, Capelle-Spijkenisse, Kloetinge-Smitshoek, ARC-Jodan Boys, Poortugaal-Achilles Veen, De Dijk-GOES, ODIN’59-Zwaluwen, WNC-Nieuwenhoorn.

4-3, ronde 21: GOES-Poortugaal, Achilles Veen-ARC, Jodan Boys-Kloetinge, Smitshoek-Capelle, Spijkenisse-sc Feyenoord, FC ‘s-Gravenzande-WNC, Nieuwenhoorn-ODIN’59, Zwaluwen-De Dijk.

11-3, ronde 22: FC ‘s-Gravenzande-Spijkenisse, SC Feyenoord-Smitshoek, Capelle-Jodan Boys, Kloetinge-Achilles Veen, ARC-GOES, Poortugaal-Zwaluwen, De Dijk-Nieuwenhoorn, WNC-ODIN’59.

25-3, ronde 23: GOES-Kloetinge, Achilles Veen-Capelle, Jodan Boys-sc Feyenoord, Smitshoek-FC ‘s-Gravenzande, Spijkenisse-WNC, ODIN’59-De Dijk, Nieuwenhoorn-Poortugaal, Zwaluwen-ARC.

1-4, ronde 24: Spijkenisse-Smitshoek, FC ‘s-Gravenzande-Jodan Boys, SC Feyenoord-Achilles Veen, Capelle-GOES, Kloetinge-Zwaluwen, ARC-Nieuwenhoorn, Poortugaal-ODIN’59, WNC-De Dijk.

15-4, ronde 25: GOES-sc Feyenoord, Achilles Veen-FC ‘s-Gravenzande, Jodan Boys-Spijkenisse, Smitshoek-WNC, De Dijk-Poortugaal, ODIN’59-ARC, Nieuwenhoorn-Kloetinge, Zwaluwen-Capelle.

22-4, ronde 26: Smitshoek-Jodan Boys, Spijkenisse-Achilles Veen, FC ‘s-Gravenzande-GOES, SC Feyenoord-Zwaluwen, Capelle-Nieuwenhoorn, Kloetinge-ODIN’59, ARC-De Dijk, WNC-Poortugaal.

6-5, ronde 27: GOES-Spijkenisse, Achilles Veen-Smitshoek, Jodan Boys-WNC, Poortugaal-ARC, De Dijk-Kloetinge, ODIN’59-Capelle, Nieuwenhoorn-sc Feyenoord, Zwaluwen-FC ‘s-Gravenzande.

13-5, ronde 28: Jodan Boys-Achilles Veen, Smitshoek-GOES, Spijkenisse-Zwaluwen, FC ‘s-Gravenzande-Nieuwenhoorn, SC Feyenoord-ODIN’59, Capelle-De Dijk, Kloetinge-Poortugaal, WNC-ARC.

20-5, ronde 29: GOES-Jodan Boys, ARC-Kloetinge, Poortugaal-Capelle, De Dijk-sc Feyenoord, ODIN’59-FC ‘s-Gravenzande, Nieuwenhoorn-Spijkenisse, Zwaluwen-Smitshoek, WNC-Achilles Veen.

27-5, ronde 30: Achilles Veen-GOES, Jodan Boys-Zwaluwen, Smitshoek-Nieuwenhoorn, Spijkenisse-ODIN’59, FC ‘s-Gravenzande-De Dijk, SC Feyenoord-Poortugaal, Capelle-ARC, Kloetinge-WNC.

Competitieplanner Westlandia (zo)

Seizoen 2022-2023, Vierde divisie A:

28-8 ronde 1: HBS-VKW, Be Quick 1887-VOC, Heino-Hoogeveen, RKAVV-Hollandia, Rkvv Velsen-Purmersteijn, SJC-Alphense Boys, Alcides-Rohda Raalte, De Zouaven-Westlandia.

4-9 ronde 2: Westlandia-Alcides, Rohda Raalte-SJC, Alphense Boys-Rkvv Velsen, Purmersteijn-RKAVV, Hollandia-Heino, Hoogeveen-Be Quick 1887, VOC-HBS, VKW-De Zouaven.

11-9 ronde 3: HBS-Hoogeveen, Be Quick 1887-Hollandia, Heino-Purmersteijn, RKAVV-Alphense Boys, Rkvv Velsen-Rohda Raalte, SJC-Westlandia, Alcides-De Zouaven, VOC-VKW.

18-9 ronde 4: De Zouaven-SJC, Westlandia-Rkvv Velsen, Rohda Raalte-RKAVV, Alphense Boys-Heino, Purmersteijn-Be Quick 1887, Hollandia-HBS, Hoogeveen-VOC, VKW-Alcides.

25-9 ronde 5: HBS-Purmersteijn, Be Quick 1887-Alphense Boys, Heino-Rohda Raalte, RKAVV-Westlandia, Rkvv Velsen-De Zouaven, SJC-Alcides, Hoogeveen-VKW, VOC-Hollandia.

2-10 ronde 6: Alcides-Rkvv Velsen, De Zouaven-RKAVV, Westlandia-Heino, Rohda Raalte-Be Quick 1887, Alphense Boys-HBS, Purmersteijn-VOC, Hollandia-Hoogeveen, VKW-SJC.

9-10 ronde 7: HBS-Rohda Raalte, Be Quick 1887-Westlandia, Heino-De Zouaven, RKAVV-Alcides, Rkvv Velsen-SJC, Hollandia-VKW, Hoogeveen-Purmersteijn, VOC-Alphense Boys.

16-10 ronde 8: SJC-RKAVV, Alcides-Heino, De Zouaven-Be Quick 1887, Westlandia-HBS, Rohda Raalte-VOC, Alphense Boys-Hoogeveen, Purmersteijn-Hollandia, VKW-Rkvv Velsen.

30-10 ronde 9: HBS-De Zouaven, Be Quick 1887-Alcides, Heino-SJC, RKAVV-Rkvv Velsen, Purmersteijn-VKW, Hollandia-Alphense Boys, Hoogeveen-Rohda Raalte, VOC-Westlandia.

6-11 ronde 10: Rkvv Velsen-Heino, SJC-Be Quick 1887, Alcides-HBS, De Zouaven-VOC, Westlandia-Hoogeveen, Rohda Raalte-Hollandia, Alphense Boys-Purmersteijn, VKW-RKAVV.

13-11 ronde 11: HBS-SJC, Be Quick 1887-Rkvv Velsen, Heino-RKAVV, Alphense Boys-VKW, Purmersteijn-Rohda Raalte, Hollandia-Westlandia, Hoogeveen-De Zouaven, VOC-Alcides.

20-11 ronde 12: RKAVV-Be Quick 1887, Rkvv Velsen-HBS, SJC-VOC, Alcides-Hoogeveen, De Zouaven-Hollandia, Westlandia-Purmersteijn, Rohda Raalte-Alphense Boys, VKW-Heino.

27-11 ronde 13: HBS-RKAVV, Be Quick 1887-Heino, Rohda Raalte-VKW, Alphense Boys-Westlandia, Purmersteijn-De Zouaven, Hollandia-Alcides, Hoogeveen-SJC, VOC-Rkvv Velsen.

4-12 ronde 14: Be Quick 1887-VKW, Heino-HBS, RKAVV-VOC, Rkvv Velsen-Hoogeveen, SJC-Hollandia, Alcides-Purmersteijn, De Zouaven-Alphense Boys, Westlandia-Rohda Raalte.

11-12 ronde 15: HBS-Be Quick 1887, Rohda Raalte-De Zouaven, Alphense Boys-Alcides, Purmersteijn-SJC, Hollandia-Rkvv Velsen, Hoogeveen-RKAVV, VOC-Heino, VKW-Westlandia.

22-1 ronde 16: Westlandia-De Zouaven, Rohda Raalte-Alcides, Alphense Boys-SJC, Purmersteijn-Rkvv Velsen, Hollandia-RKAVV, Hoogeveen-Heino, VOC-Be Quick 1887, VKW-HBS.

29-1 ronde 17: HBS-VOC, Be Quick 1887-Hoogeveen, Heino-Hollandia, RKAVV-Purmersteijn, Rkvv Velsen-Alphense Boys, SJC-Rohda Raalte, Alcides-Westlandia, De Zouaven-VKW.

5-2 ronde 18: De Zouaven-Alcides, Westlandia-SJC, Rohda Raalte-Rkvv Velsen, Alphense Boys-RKAVV, Purmersteijn-Heino, Hollandia-Be Quick 1887, Hoogeveen-HBS, VKW-VOC.

12-2 ronde 19: HBS-Hollandia, Be Quick 1887-Purmersteijn, Heino-Alphense Boys, RKAVV-Rohda Raalte, Rkvv Velsen-Westlandia, SJC-De Zouaven, Alcides-VKW, VOC-Hoogeveen.

26-2 ronde 20: Alcides-SJC, De Zouaven-Rkvv Velsen, Westlandia-RKAVV, Rohda Raalte-Heino, Alphense Boys-Be Quick 1887, Purmersteijn-HBS, Hollandia-VOC, VKW-Hoogeveen.

5-3 ronde 21: HBS-Alphense Boys, Be Quick 1887-Rohda Raalte, Heino-Westlandia, RKAVV-De Zouaven, Rkvv Velsen-Alcides, SJC-VKW, Hoogeveen-Hollandia, VOC-Purmersteijn.

12-3 ronde 22: SJC-Rkvv Velsen, Alcides-RKAVV, De Zouaven-Heino, Westlandia-Be Quick 1887, Rohda Raalte-HBS, Alphense Boys-VOC, Purmersteijn-Hoogeveen, VKW-Hollandia.

26-3 ronde 23: HBS-Westlandia, Be Quick 1887-De Zouaven, Heino-Alcides, RKAVV-SJC, Rkvv Velsen-VKW, Hollandia-Purmersteijn, Hoogeveen-Alphense Boys, VOC-Rohda Raalte.

2-4 ronde 24: Rkvv Velsen-RKAVV, SJC-Heino, Alcides-Be Quick 1887, De Zouaven-HBS, Westlandia-VOC, Rohda Raalte-Hoogeveen, Alphense Boys-Hollandia, VKW-Purmersteijn.

16-4 ronde 25: HBS-Alcides, Be Quick 1887-SJC, Heino-Rkvv Velsen, RKAVV-VKW, Purmersteijn-Alphense Boys, Hollandia-Rohda Raalte, Hoogeveen-Westlandia, VOC-De Zouaven.

23-4 ronde 26: RKAVV-Heino, Rkvv Velsen-Be Quick 1887, SJC-HBS, Alcides-VOC, De Zouaven-Hoogeveen, Westlandia-Hollandia, Rohda Raalte-Purmersteijn, VKW-Alphense Boys.

7-5 ronde 27: HBS-Rkvv Velsen, Be Quick 1887-RKAVV, Heino-VKW, Alphense Boys-Rohda Raalte, Purmersteijn-Westlandia, Hollandia-De Zouaven, Hoogeveen-Alcides, VOC-SJC.

14-5 ronde 28: Heino-Be Quick 1887, RKAVV-HBS, Rkvv Velsen-VOC, SJC-Hoogeveen, Alcides-Hollandia, De Zouaven-Purmersteijn, Westlandia-Alphense Boys, VKW-Rohda Raalte.

21-5 ronde 29: HBS-Heino, Rohda Raalte-Westlandia, Alphense Boys-De Zouaven, Purmersteijn-Alcides, Hollandia-SJC, Hoogeveen-Rkvv Velsen, VOC-RKAVV, VKW-Be Quick 1887.

28-5 ronde 30: Be Quick 1887-HBS, Heino-VOC, RKAVV-Hoogeveen, Rkvv Velsen-Hollandia, SJC-Purmersteijn, Alcides-Alphense Boys, De Zouaven-Rohda Raalte, Westlandia-VKW.

Vond je dit interessant?

Word wekelijks binnen 5 minuten bijgepraat
over het laatste nieuws uit Westland

Wij verwerken jouw gegevens zoals omschreven in onze privacyverklaring

Afbeelding
de pijp met... Marjoke van Arnhem-Van Baalen Algemeen 14 aug, 10:00
Afbeelding
Zwaar ongeval tussen fietser en motorfiets Monsterseweg Algemeen 13 aug, 15:38
Afbeelding
Orgelconcert door André Knevel in Wateringen Algemeen 13 aug, 14:05
Afbeelding
Vrachtwagen rijdt zich klem in woonwijk en veroorzaakt schade Algemeen 12 aug, 14:43
Afbeelding
Weekendexpositie “Karen’s Art” in de Hofboerderij. Algemeen 12 aug, 14:04
Afbeelding
LTC ’s-Gravenzande kijkt naar de toekomst, officiële opening padelbanen Algemeen 12 aug, 12:10
Afbeelding
Herdenken einde Tweede Wereldoorlog op 15 augustus Algemeen 12 aug, 08:23
Afbeelding
Koe in sloot geraakt nabij Woudseweg Algemeen 11 aug, 22:06
Afbeelding
Kortebaan De Lier afgelast wegens hitte Algemeen 11 aug, 16:30
Afbeelding
Opbouw vluchtelingenlocatie Haagweg in volle gang Algemeen 11 aug, 15:44
Afbeelding
Natuurlijk Delfland dient handhavingsverzoek in voor vinpootsalamanders Algemeen 11 aug, 15:22
Afbeelding
Kom tijdens de feestweek naar de expositie in de Oude Kerk Naaldwijk en ervaar 450 jaar geschiedenis! Algemeen 11 aug, 12:13
Afbeelding
D66: ‘Uiterlijk in 2025 bij elk huis een regenton’ Algemeen 10 aug, 13:50
Blijf net zoals 10.000 andere Nederlanders up-to-date Schrijf je in voor onze nieuwsbrief