Griezelen met Halloween in Wateringen

Algemeen
Foto ter illustratie.
Foto ter illustratie. (Foto: Pexels)

Op vrijdag 27 oktober, van 18.00 tot 20.30 uur, zullen ongeveer twintig spookachtige vossen het centrum van Wateringen onveilig maken. Dit angstaanjagende schouwspel wordt mogelijk gemaakt door de vrijwilligers van Theatergroep Wateringen, die zich voor deze speciale avond uitdossen voor een echte puzzelvossenjacht.

Kinderen die kunnen lezen en schrijven zijn van harte welkom om deel te nemen aan deze zoektocht met behulp van een puzzelschijf om de mysteries van de vossenjacht te ontrafelen. De spookachtige vossen zullen vanaf 18.00 uur verspreid zijn in het hele dorp, van de Herenstraat tot de kruising Tolland en het Plein/Ten Hove. De start- en finishlocatie bevindt zich bij het Raadhuis aan het Plein. 

Aanmelden

Aanmelden voor dit spannende avontuur kan ter plaatse bij de informatiestand bij het Raadhuis. Ouders wordt vriendelijk verzocht om hun kinderen te begeleiden, aangezien dit evenement bedoeld is voor kinderen. Er is ruimte voor maximaal 400 deelnemende kinderen. Bovendien staat er na 20.00 uur een ‘meet & greet’ gepland met alle spookachtige figuren.

Prijs

Voor de slimme puzzelaars die erin slagen de mysteries van de vossenjacht te ontrafelen, wacht een mooie prijs. De uitslagen kunnen online worden ingevuld en zullen in de week na het evenement bekend worden gemaakt. Hoewel verkleedkleding zeker wordt aangemoedigd, is het geen verplichting.

De Puzzelvossenjacht is een gezamenlijk evenement georganiseerd door In Wateringen en Theatergroep Wateringen.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: