Programma Westland Reünie 2013
Maandag 26 augustus
17.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein / Verdilaan
Dinsdag 27 augustus
13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein / Verdilaan
10.30 - 22.00 uur Wielerronde van Naaldwijk vanaf Anjerlaan
11.00 uur Nieuwelingen
12.15 uur Junioren
14.00 uur Rabo Dikke Banden Race
15.15 uur Elite/Beloften
17.30 uur Regio renners
18.30 uur Solexrace voor sponsors
19.15 uur Omnium Profs
16.00 uur DJ Timmazz & Marko ZZ in De Pianobar
23.00 - 24.00 uur Afterparty met Ronnie Ruysdael + DJ Bart in de Anjerlaan
Woensdag 28 augustus
09.00 - 17.30 uur WOS plein + inname kringloopspullen in De Tuinen
11.00 - 17.30 uur Kramenmarkt (braderie) in het centrum
11.00 - 15.00 uur Jerry’s draaiorgel in het centrum
11.55 uur Opening Westland Reunie door Burgemeester Sjaak van der Tak op het Wilhelminaplein
12.00 - 17.00 uur RABO Jeu de Boule Toernooi op het Wilhelminaplein
13.00 - 13.30 uur Meet & Greet met de Smurfen in de Rembrandstraat
13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein / Verdilaan
14.00 - 14.30 uur Meet & Greet met de Smurfen in de Rembrandstraat
14.00 - 16.00 uur Kinderdisco met DJ Daniel en de DOS meiden in de Spiegeltent/Achter de Hema
15.00 - 15.30 uur Meet & Greet met de Smurfen in de Rembrandstraat
15.00 - 18.30 uur Leerlingen muziekschool MuziekTacTiek op het Havenplein
17.00 - 18.00 uur Willem Bodhi op het Wilhelminaplein
19.00 - 00.30 uur DJ Bem Bem op het Havenplein
20.00 - 21.00 uur DJ Mikaél in Posthouse Winebar
20.00 - 00.30 uur Westlandse coverband All Stars aan de Dijkweg
20.30 - 00.30 uur DJ’s on tour Radio 538 op het Wilhelminaplein
20.00 - 24.00 uur Party Plaza met verschillende resident DJ’s bij het Teejater
20.00 - 00.30 uur Luca Perra & The Obsession bij Brasserie Cannes
20.30 - 00.30 uur Feestavond met live Side Kick in de Spiegeltent/Achter de Hema
21.00 - 22.30 uur DJ Chris Rox in Posthouse Winebar
22.30 - 00.30 uur DJ Jasper Clash in Posthouse Winebar
24.00 uur Afterparty met DJ Bartjan in De Pianobar
Donderdag 29 augustus
09.00 - 17.30 uur WOS plein + inleveren kringloopspullen in De Tuinen
11.00 - 17.30 uur Kramenmarkt (braderie) in het centrum
12.00 - 16.00 uur Caribische brassband in het centrum
12.00 - 22.00 uur Zomerbloemententoonstelling Oude Kerk op het Wilhelminaplein
13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein / Verdilaan
13.00 uur Boltaartjes maken in de tent bij De Pianobar
13.00 - 17.00 uur Expositie ‘Wij en de Eeuwige Stad’ in Adrianuskerk, Molenstraat 29
14.00 - 17.00 uur Optredens Gymvereniging UDI op het Wilhelminaplein
14.15 - 16.45 uur Kinderdisco met DJ Brammetje op het Wilhelminaplein
15.00 uur Boltaartjes maken in de tent bij De Pianobar
16.00 - 17.00 uur Westlandse band: Victor in de Spiegeltent/Achter de Hema
16:00 - 19:00 uur Bedrijvig Westland borrel op het Wilhelminaplein
16.00 - 20.00 uur Cornel op het Havenplein
16.00 uur DJ Double U-V in de tent bij De Pianobar
17.00 - 18.00 uur Westlandseband: Nailed on A Fence (NOAF) in de Spiegeltent/Achter de Hema
17.00 - 20.30 uur Jerry van Vianen on stage op het Wilhelminaplein
19.45 - 20.30 uur Klaverjassen in Hof van Heden
20.00 - 00.30 uur Coverband The Pirates of the Lambs op het Havenplein
20.00 - 00.30 uur Reünie Woerdblok bij De Slimmerick
20.00 - 00.30 uur 80’s-90’s Jamm Billy Varna versus Mixin Mik bij Posthouse Winebar
20.00 - 00.30 uur De band F aan de Dijkweg
20.00 - 00.30 uur Party Plaza met verschillende resident DJ’s bij het Teejater
20.30 - 00.30 uur Just Jamm night met Dylan Otto, Blazz e.a op het Wilhelminaplein
20.00 - 00.30 uur DJ Erick E bij Brasserie Cannes
20.30 - 22.30 uur Blues aan zee avond - Barrelhouse in de Spiegeltent/Achter de Hema
21.00 - 00.30 uur Duo Rob & Carlo.nl in de tent bij De Pianobar
22.30 - 00.30 uur Blues aan zee avond - Smokin’ Cadillac in de Spiegeltent/Achter de Hema
24.00 uur Afterparty met DJ Steve la Posta in De Pianobar
Vrijdag 30 augustus
08.00 uur Westland4Gambia sponsorontbijt op het Wilhelminaplein
09.00 - 21.00 uur WOS plein + inname kringloopspullen in De Tuinen
10.00 - 22.00 uur Zomerbloemententoonstelling Oude Kerk op het Wilheminaplein
11.00 - 17.00 uur Expositie ‘Wij en de Eeuwige Stad’ in Adrianuskerk, Molenstraat 29
11.00 - 21.00 uur Kramenmarkt (braderie) in het centrum
12.00 - 16.00 uur Steltlopers Anje en Jantje in het centrum
12.00 - 16.00 uur Muziekfiets in het centrum
13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein / Verdilaan
14.30 - 15.30 uur Modeshow met Irma Mode en grote verrassing op het Wilheminaplein
15.30 - 18.30 uur Reünie Naaldwijk Hoogland in De Slimmerick
16.00 uur DJ Mikaél in de tent bij De Pianobar
16:00 - 19:00 uur Bedrijvig Westland borrel op het Wilhelminaplein
16.00 - 19.00 uur Indifferent events met diverse DJ’s aan de Dijkweg
16.30 - 21.30 uur Two crazy men op 2 witte vleugels á la Toets op het Havenplein
16.30 - 21.30 uur Reünie Ondernemers MKB Westland
16.30 - 18.00 uur Uit je dak met 3 Meter Peter in de Spiegeltent/Achter de Hema
17.00 - 18.30 uur The Clarks op het Wilheminaplein
20.00 - 01.00 uur Indifferent DJ’s met Sick Individuals aan de Dijkweg
20.00 - 01.00 uur Party Plaza met verschillende resident DJ’s in het Teejater
20.00 - 01.00 uur DJ Partyraiser geen hardcore maar 90’s rewind bij Brasserie Cannes
20.00 - 22.00 uur Summer Jamm met Le-on Decks bij Posthouse Winebar
20.30 - 01.00 uur DJ Bombastic (in Fragment pauzes) op het Wilheminaplein
20.30 - 01.00 uur Fragment live on stage op het Wilheminaplein
21.30 - 01.00 uur DJ Rob Vermeer op het Havenplein
20.30 - 22.30 uur Rock & Roll met Laverne and the Rhtyhm Kings in de Spiegeltent/Achter de Hema
21.00 - 01.00 uur Aprés Ski Party met DJ Bart in de tent bij De Pianobar
22.00 - 23.30 uur Summer Jamm met Bram Troost bij Posthouse Winebar
22.30 - 01.00 uur Rock & Roll met ‘That Crazy Beat’ in de Spiegeltent/Achter de Hema
23.30 - 01.00 uur Summer Jamm met Juri Alexander bij Posthouse Winebar
24.00 uur Afterparty met DJ Steve la Posta in De Pianobar
Zaterdag 31 augustus
08.00 uur Ontbijt op het plein voor Gambia op het Wilhelminaplein
09.00 - 17.00 uur WOS plein & Kringloopmarkt in De Tuinen
10.00 - 22.00 uur Zomerbloemententoonstelling Oude Kerk op het Wilhelminaplein
11.00 uur Wonderlands Natuurtheater in de tent tegenover De Pianobar
11.00 - 16.30 uur Open dag bij Creatief Centrum ‘t Atelier
11.00 - 17.00 uur Expositie ‘Wij en de Eeuwige Stad’ in Adrianuskerk, Molenstraat 29
11.00 - 17.00 uur Kramenmarkt (braderie) in het centrum
12.00 uur Wonderlands Natuurtheater in de tent tegenover De Pianobar
12.00 - 16.00 uur Caribisch Brassband in het centrum
13.00 uur Wonderlands Natuurtheater in de tent tegenover De Pianobar
13.00 - 15.30 uur Band Kabaal! in het centurm
13.00 - 23.30 uur Kermis op het AH-plein / Verdilaan
13.00 - 18.00 uur Party Plaza met verschillende resident DJ’s in het Teejater
13.00 - 14.30 uur Mega spektakel van DOS Naaldwijk op het Wilhelminaplein
13.30 - 17.00 uur OC KennisQuizzz inschrijving via de link in de Spiegeltent/Achter de Hema
14.00 uur Wonderlands Natuurtheater in de tent tegenover De Pianobar
14.30 - 16.30 uur Modeshow met Irma Mode en verrassing op het Wilhelminaplein
15.00 uur Wonderlands Natuurtheater in de tent tegenover De Pianobar
16.00 - 21.30 uur Reünie Pijlentuinen 3 & 4 in De Slimmerick
16.00 - 20.00 uur Popquiz live met coverband aan de Dijkweg
16.00 - 21.00 uur Sunshine disco met Billy Varna & Mixin’ MIK in de tent voor De Pianobar
16.30 - 21.30 uur Trio Zangeressen Anoushka Tineke & Ellen op het Havenplein
16.30 - 18.30 uur Westlandse coverband D!K op het Wilhelminaplein
16.30 - 18.30 uur DJ Bombastic (tussen optredens D!K) op het Wilhelminaplein
19.30 - 21.30 uur Dylan Otto bij Posthouse Winebar
20.00 - 01.00 uur Party Plaza met verschillende resident DJ’s in het Teejater
20.00 - 01.00 uur DJ Billy the Kit bij Brasserie Cannes
20.30 - 01.00 uur Feestpaleis met DJ Jerome op het Wilhelminaplein
20.30 - 01.00 uur Mirage - Fleetwood Mac tribute band in de Spiegeltent/Achter de Hema
21.30 - 01.00 uur DJ Rob Vermeer & DJ Bill Zegers op het Havenplein
21.30 - 01.00 uur Reünie ‘Oud’ Kruisbroek + Dalton Mavo 3 & 4 2013 in De Slimmerick
21.00 - 01.00 uur No Comment in de tent voor De Pianobar
21.00 - 01.00 uur Q Music The Party met het foute uur aan de Dijkweg
21.30 - 23.00 uur The Tailors DJ’s bij Posthouse Winebar
23.00 - 01.00 uur Dylan Otto & Marco Hijl op saxofoon bij Posthouse Winebar
24.00 uur Afterparty met DJ Du Lac bij De Pianobar
Zondag 1 september
10.00 - 17.00 uur Zomerbloemententoonstelling Oude Kerk op het Wilhelminaplein