Grootste scherm van de regio staat in ‘s-Gravenzande

Uit
Oranje in de halve finale van het EK op de eerste dag van de Feestweek: 'Wanneer ga je dit nog meemaken?'
Oranje in de halve finale van het EK op de eerste dag van de Feestweek: 'Wanneer ga je dit nog meemaken?' (Foto: Rob Voogd)

Voetbalkijken doe je bij ZandFest op het grootste scherm van de regio. De parkeerplaats op het Juliana Sportpark is deze week volledig omgetoverd tot een megagrote open feesttent, die vandaag helemaal in het teken van Oranje staat.

Last minute een groot scherm regelen voor de halve finale was natuurlijk onmogelijk. Daarom heeft de organisatie het risico genomen en direct na afloop van de achtste finale vorige week een groot scherm gereserveerd, zodat ze zeker zijn de halve finale uit te kunnen zenden. Hoe ze dit doen met de enorme line-up? “Gelukkig zijn artiesten flexibel en denken ze graag mee.” De uiteindelijke timetable is afhankelijk van het verloop van de wedstrijd, of er verlenging komt of zelfs penalty’s. Eén ding is zeker: of we nu winnen of verliezen, LA FUENTE verzorgt een onvergetelijke derde helft.

Historisch moment

Twintig jaar geleden stond Oranje voor het laatst in de halve finale. Dat deze halve finale ook nog eens op de eerste dag van Feestweek ‘s-Gravenzande valt, maakt het voor de organisatie van ZandFest nu al een historisch moment. “Wanneer ga je dit nog meemaken?” Het feest is echt compleet als de halve finale tegen Engeland gewonnen wordt. “Er is een aanvraag gedaan bij de gemeente om binnen de huidige opzet alles een dag langer te laten staan, zodat we deze unieke gebeurtenis met elkaar kunnen ervaren hier op het Juliana Sportpark.”

Er zijn nog kaarten verkrijgbaar op www.zandfest.nl. Op de social media-kanalen van het evenement volgen later updates over de finale.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: