Dino dag bij Natuurmuseum

Nieuws
De Atlasaurus Imelakei uit Marokko.
De Atlasaurus Imelakei uit Marokko. (Foto: aangeleverd)

ZAANDAM - Op zondag 5 januari is het Dino Dag in het Natuurmuseum, Thijssestraat 1 . Vanaf 11.00 uur ben je van harte welkom mee te reizen, eeuwen terug in de tijd.

Er zijn deze zondag vrijwilligers van geologievereniging Amathysta aanwezig. Zij helpen je om echte stukjes dinobot te slijpen en te polijsten. Dankzij het polijsten kun je de structuur van het bot heel goed bekijken onder een microscoop. Er zijn verschillende soorten bot aanwezig, namelijk van de Atlasaurus Imelakei uit Marokko en de Iguanodon uit Engeland. Aan het eind van de dag krijgen deelnemers een mooi stukje bot mee naar huis dat je kunt toevoegen aan je eigen ‘huis-museum’. Je kunt deze middag ook op zoek naar andere fossielen, sponzen, en schelpen. Verder is er een expositie van fossielen uit Engeland, Marokko, Niger en Amerika.

Deelname aan de activiteit bedraagt € 3,50 per onderdeel. De museumentree op deze dag bedraagt € 2,50 per kind vanaf drie jaar (volwassen begeleiders en Vrienden van het ZNMC hebben gratis toegang). Het museum gaat open om 11.00 uur, de laatste activiteit vindt om 16.00 uur plaats (het museum sluit om 17.00 uur).

Meer nieuws uit Zaanstad?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: