ZV de Zaan dames finalist Len Euro Cup

Sport
Zusters Rogge
Zusters Rogge (Foto: RodiMedia/KK)

STREEK - De waterpolodames van Zv de Zaan hebben zich definitief weten te plaatsen voor de finale van de Len Euro Cup. 

Hoewel de uitslag anders zou vermoeden was de wedstrijd gespeend van alle gevaar. In het volgepakte Amsterdamse Sloterparkbad won de ploeg van trainer/coach Mick van den Bree het Griekse Glyfada met 11-10. De uitwedstrijd werd in Athene ook al gewonnen, 6-9. 

Na een gelijk opgaand eerste part dicteerde De Zaan daarna de wedstrijd en tilde een 4-4 stand naar een comfortabele 10-6 score aan het einde van de derde periode. Met een marge van 7 treffers (uit zege meegeteld) in de tas dreef De Zaan uiteindelijk rustig naar het eindsignaal, wetende dat de finale plaats niet meer in gevaar kwam, 11-10. 

De doelpunten kwamen van Lieke Rogge, Bente Rogge, Takyiwa Sam, Christina Hicks, Marlissa van Rijn (allen 2x) terwijl Loïs den Ouden er eentje maakte.

ZV de Zaan speelt de eerste wedstrijd van de finale op zaterdag 15 maart in Triest tegen Pallantuoto Trieste en krijgt dezelfde tegenstandster op zaterdag 5 april op bezoek in Amsterdam.

Meer nieuws uit Zaanstad?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: