25-jarige Alkmaarder aangehouden na mishandelen handhaver aan Clarissenbolwerk

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: Archief)

ALKMAAR - Vrijdagavond rond 22.15 uur is een handhaver mishandeld aan het Clarissenbolwerk in Alkmaar. De handhaver raakte gewond. Een 25-jarige Alkmaarder is aangehouden. 

Twee handhavers hielden een man staande. Hij probeerde op zijn scooter te ontkomen, waarna een worsteling plaatsvond. De man schopte één van de handhavers tegen het hoofd, waardoor deze bewusteloos raakte. De andere handhaver bedreigde hij met een mes, waarna hij er te voet vandoor ging. 

25-jarige man aangehouden 

Niet veel later kon de dader aangehouden worden. Het gaat om een 25-jarige man uit Alkmaar. De handhavers zijn behandeld aan hun letsel. 

Getuigenoproep 

De politie is op zoek naar getuigen. Tijdens het incident waren er twee jongedames aanwezig in het park. Zij worden verzocht contact op te nemen met de politie. Heb jij informatie? Deel dit met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. 

Meer nieuws uit Alkmaar?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: