Man in Alkmaar aangehouden na vondst mogelijk vuurwapen en verdovende middelen

ALKMAAR - Op de Waterhoenstraat in Alkmaar is woensdagochtend een man aangehouden nadat agenten verdovende middelen en een op een vuurwapen lijkend voorwerp aantroffen. De politie kwam in actie na een melding en besloot de man te controleren.
Tijdens het onderzoek werden de spullen gevonden, waarna de verdachte direct is aangehouden.
Verdachte vast en verhoord
Volgens de politie zit de man op dit moment nog vast en wordt hij verhoord. Wat de exacte hoeveelheid aangetroffen middelen is en of het projectiel daadwerkelijk om een echt wapen gaat, wordt nog onderzocht.
Geen gevaar voor omstanders
De straat trok korte tijd de aandacht van buurtbewoners, maar van gevaar voor omstanders was geen sprake.
De politie zet het onderzoek voort en sluit meerdere aanhoudingen niet uit. Zodra er meer duidelijkheid is over de herkomst van de spullen en de rol van de verdachte, volgt mogelijk aanvullende informatie.


Bijzondere ervaring voor Alkmaarse judoka’s: gastles van judokampioen Inno Loe..
Bijzondere ervaring voor Alkmaarse judoka’s: gastles van judokampioen Inno Loeber
gisteren
Loop mee met de Avond4daagse in Alkmaar: vier avonden wandelen door de stad me..
Loop mee met de Avond4daagse in Alkmaar: vier avonden wandelen door de stad met feestelijke intocht en medaille
gisteren
Chocola, kauwgom en handtekeningen: zó beleefden Alkmaarse kinderen de bevrijd..
Chocola, kauwgom en handtekeningen: zó beleefden Alkmaarse kinderen de bevrijding
28 apr, 14:01
‘Dramatisch einde voor Alkmaarse piraat IJsbrand Nobel’: Historische Verenigin..
‘Dramatisch einde voor Alkmaarse piraat IJsbrand Nobel’: Historische Vereniging Alkmaar houdt lezing
28 apr, 13:05

Meer nieuws uit Alkmaar?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie