Parkeergarage De Vest Alkmaar deels gesloten tijdens werkzaamheden

Gemeentenieuws
Parkeergarage de Vest
Parkeergarage de Vest (Foto: archief)

ALKMAAR - In parkeergarage de Vest beginnen 12 januari werkzaamheden. Naar verwachting duren deze tot 4 april.

Gedurende de werkzaamheden zal de parkeergarage gedeeltelijk bereikbaar blijven voor betaald parkeren. Om dit mogelijk te maken worden de werkzaamheden per parkeerverdieping uitgevoerd.

De toegang van de garage wordt aangepast zodat betaald parkeren mogelijk blijft voor kort parkeerders en voor de veiligheid wordt gebruikgemaakt van een verkeerslicht in combinatie met een verkeersregelaar.

“Om de parkeergarage beschikbaar te houden voor kortparkeerders die de binnenstad en het theater bezoeken, kunnen wij helaas niet anders dan bewoners met een combinatievergunning uit te laten wijken naar andere parkeergarages en parkeren op straat. Wij zijn ons bewust van de flexibiliteit die we van onze inwoners daarbij vragen” zegt het college.

In die periode zijn er voldoende parkeermogelijkheden in de omgeving beschikbaar; op 250 meter loopafstand bevindt zich parkeergarage Kanaalschiereiland, de dichtstbijzijnde alternatieve garage. Het parkeerrouteinformatiesysteem (PRIS) informeert bezoekers over het actuele aantal beschikbare plekken, zodat zij tijdig worden geïnformeerd en een parkeerplaats kunnen vinden

Meer nieuws uit Alkmaar?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht:

Lees hier de laatste editie