BSC tegen UVS kansloos onderuit

Nieuws
UVS was afgelopen weekend met 0-3 te sterk.
UVS was afgelopen weekend met 0-3 te sterk. (Foto: aangeleverd)

BENTHUIZEN - BSC ‘68 is dit weekend voor de tweede keer tegen een nederlaag aangelopen. Op sportpark Ons Nieuwe Erf verloor het met 0-3.

Magie uitgewerkt

BSC was tot voor kort twee jaar ongeslagen op haar eigen sportpark, maar de magie is uitgewerkt. Al voor de tweede keer in dit nog prille seizoen moest het de punten aan de tegenstander laten. Was de nederlaag tegen DoCoS nog geflatteerd, tegen het eveneens Leidse UVS had BSC geen schijn van kans. Vanaf de eerste minuut trokken de gasten de wedstrijd naar zich toe. De afwezigheid van bijna een compleet elftal afwezige basisspelers kon een week geleden tegen Aarlanderveen nog gecompenseerd worden door een flink portie strijdlust, maar het klassenverschil was ditmaal te groot. 

Vooral de beresterke Isi Adimi was een plaag voor de BSC-verdediging. Het was dan ook niet verbazingwekkend dat juist hij een goed aangesneden voorzet van de linkerkant van het veld bij de tweede paal binnen gleed. 0-1. Met veel strijdlust probeerde BSC de gelijkmaker te forceren, maar hoewel het tot het zestienmetergebied niet eens onverdienstelijk oogde, konden ze nauwelijks kansen creëren. En de kansjes die wel ontstonden, brachten doelman Daan Prins niet van zijn stuk. Met een minimale achterstand bereikte BSC de rust.

Ruime score

Na de pauze was er eenzelfde spelbeeld. BSC werkte tegen een superieur UVS hard, dat via Bart van der Weyden uitliep naar een comfortabele 0-3 overwinning. Invaller Ricardo Sloof was nog het dichtst bij niet meer dan een een eretreffer, maar zelfs dat was de Benthuizenaren niet gegund. Mede door het grote aantal afwezigen ontbrak het BSC aan kwaliteit. Volgende week kan het zich alweer revancheren. Dan gaat het op bezoek bij FC Zoetermeer.

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: