Allereerste wijkfeest bij Zwembad De Hoorn in Alphen

ALPHEN AAN DE RIJN - Het allereerste wijkfeest op de ligweide van Zwembad De Hoorn is bedoeld voor wijkbewoners, zwemleskinderen en hun ouders en grootouders. Natuurlijk is iedereen die nieuwsgierig is ook van harte welkom om een kijkje te komen nemen. Het belooft op woensdag 4 juni van 13.00 tot 16.00 uur een gezellige, actieve middag te worden voor jong en oud.
Verspreid over het terrein staan zo’n tien kramen en verschillende stands van lokale organisaties en initiatieven. Denk aan een bezoek van de brandweer (met duikdemo), de dierenambulance en de wijkagent – inclusief voertuigen. Alphen Vitaal zorgt voor sportieve activiteiten en een springkussen, en ook het zwembad heeft een eigen springkussen klaarstaan. De entree is gratis. De organisatie is in handen van De Thermen2, Gemeente Alphen aan den Rijn, Alphen Vitaal, Kwadraad en Participe.
Meer leuke activiteiten
Live muziek en creatieve workshops van de cultuurcoaches, waaronder schilderen op muziek en het versieren van mokken voor vaderdag
Een voorleeshoekje van de bibliotheek
Een educatieve kraam van Avifauna
Workshop houtbewerking van BehouT
Parkourdisciplines - Heroacademy Alphen
IJssalon De Barones verkoopt vers schepijs
De Praxis biedt vrolijke plantjes te koop aan
De Groene Hart Praktijkschool deelt honderd cupcakes uit (of vraagt een kleine bijdrage voor stichting KiKa)
De Zonnebloem verkoopt gevulde koeken voor het goede doel
Fietsmaatjes Alphen is aanwezig met een duofiets
Er is een inzamelpunt voor de kledingbank
De Thermen2 is aanwezig met een horecapunt en mogelijkheid tot aanmelden voor Swim to Fight Cancer Kids






Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie