Zo schilder je met stof in Ter Aar

TER AAR – Schilderen zonder verf, maar met kleurrijke stukjes stof? Tijdens het Open Atelier van !Triggr op donderdag 5 november 10.00 tot 12.00 uur bij !Triggr, Middelweg 5 in Ter Aar. kunnen deelnemers kennismaken met Kinusaiga, een bijzondere creatieve techniek waarbij met stof en foam een schilderijtje wordt gemaakt.
Bij Kinusaiga wordt eerst een patroon aangebracht in foam. Vervolgens worden verschillende kleuren en dessins stof gekozen en voorzichtig in de lijnen van het patroon verwerkt. Zo ontstaat stap voor stap een kleurrijke afbeelding met een mooi reliëf. Deelnemers kunnen bijvoorbeeld een landschap met zon, zee en golvende lijnen maken of zich laten inspireren door de aanwezige voorbeelden.
Ervaring is niet nodig en deelnemers hoeven zelf niets mee te nemen. Foam, stoffen en alle overige materialen zijn aanwezig.
Aanmelden kan via:
https://triggr.nu/agenda/open-atelier-kinusaiga-schilderen-met-stof-op-foam/.





Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie