Lionsclub Rijnwoude organiseert tweede legpuzzelkampioenschap

Uit
Puzzelwedstrijd in Hazerswoude-Dorp.
Puzzelwedstrijd in Hazerswoude-Dorp. (Foto: aangeleverd)

HAZERSWOUDE-DORP - Lionsclub Rijnwoude houdt zaterdag 7 februari het tweede Lions Legpuzzelkampioenschap in Dorpshuis De Juffrouw. Teams van vier personen strijden om de snelste tijd bij het maken van een Jan van Haasteren-puzzel van 1.000 stukjes.

Alphen aan den Rijn

Deelnemen

De puzzelmiddag duurt van 14.00 tot 18.00 uur, met inloop vanaf 13.30 uur. Elk team moet een leuke naam bedenken en minimaal één deelnemer uit de gemeente Alphen aan den Rijn hebben. Bij de Jan van Haasteren-puzzel hoort het speuren naar grappige details. De drie snelste teams winnen prijzen. Deelnemers mogen de puzzel na afloop houden. Teams die binnen drie uur klaar zijn, krijgen een certificaat met hun eindtijd.

Inschrijven

Een team van vier personen kost 40 euro. Inschrijven kan via https://www.eventbrite.nl/e/tickets-lions-rijnwoude-legpuzzel-kampioenschap-op-7-februari-2026-1979151322884. Na het succes van vorig jaar verwacht de Lionsclub opnieuw veel belangstelling voor de puzzelwedstrijd.

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: