ME grijpt in bij ravage op Plein ‘40-’45: brandstichting in tram en zwaar vuurwerk

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: Inter Visual Studio)

AMSTERDAM NIEUW-WEST - Op Plein ‘40-’45 in Amsterdam Nieuw-West is maandagavond een ravage ontstaan doordat tientallen mensen hier flinke overlast veroorzaakten. Er is stond onder meer een tram in brand doordat er vuurwerk in werd gegooid.

Er werd met zwaar vuurwerk en andere voorwerpen gegooid. Diverse ruiten zijn gesneuveld. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen. Mensen die boodschappen deden moesten het nabijgelegen winkelcentrum via de nooduitgang verlaten. Het winkelcentrum is afgesloten en er zouden veel jongeren op scooters zijn. 

ME grijpt in

Sinds 19.15 uur was het onrustig op het plein. De Mobiele Eenheid (ME) heeft ingegrepen en is bezig de orde te herstellen. Ook hield een politiehelikopter vanuit de lucht toezicht. Op dit moment mag er niemand meer op het plein komen. Er zijn drie personen aangehouden.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Meer nieuws uit Amsterdam Nieuw-West?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: