Wildemanbuurt afgezet: politie en EOD doen onderzoek naar verdacht pakket

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: Mizzle Media / Michel van Bergen)

AMSTERDAM – De politie is woensdagochtend met meerdere voertuigen aanwezig in de Wildemanbuurt. Ook de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is ter plaatse vanwege een melding van verdachte omstandigheden.

Volgens een buurtbewoner ontstond de situatie rond 7.20 uur. Hij zag dat een gebied tussen twee flats werd afgezet. "Ze zoeken iets tussen de twee flats in", aldus de bewoner.

Een woordvoerder van de politie laat weten dat er een melding is binnengekomen van verdachte omstandigheden. Mogelijk gaat het om een verdacht pakket. Rond 8.00 uur was het onderzoek nog in volle gang.

Kort na 8.00 uur arriveerde de EOD in de straat om de situatie verder te onderzoeken. Uit voorzorg werd ook ambulancepersoneel opgeroepen.

Het gebied is afgezet terwijl hulpdiensten onderzoek doen. Over de aard van het mogelijke pakket en eventuele risico’s is vooralsnog niets bekend.

De politie vraagt omstanders afstand te houden van het afgezette gebied. Zodra meer informatie beschikbaar is, wordt het bericht aangevuld.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Meer nieuws uit Amsterdam Nieuw-West?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: