Expositie met werk van Jaap en Annet Min bij Galerie Kraayeveld

Algemeen
Werk van Jaap Min.
Werk van Jaap Min. (Foto: Aangeleverd)
Michel Ranzijn

NOORD-SCHARWOUDE - Voor het eerst sinds jaren zijn er tegelijkertijd werken van Jaap Min en zijn oudste dochter Annet bijeengebracht voor een expositie. Alle schilderijen zijn afkomstig uit een particuliere collectie van een Alkmaarse verzamelaar. Het werk is vanaf nu te zien in Galerie Kraayeveld in Noord-Scharwoude.

Van de Bergense expressionist Jaap Min (1914-1987) brengt de galerie een portret, een gemengde techniek en een gouache. Van de hand van Annet Min (1947) zijn er olieverfschilderijen, een glas-in-loodraam, een (zelf)portret en schetsen (gouaches) voor glas-in-loodkerkramen. Van haar is deze eeuw nog geen werk tentoongesteld. Bij de expositie zijn schilderijen toegevoegd van dorps- en tijdgenoten van Jaap Min, onder wie Jaap Sax, Toon Kelder, Hein Stork en Dirk Breed.

De tentoonstelling loopt tot en met zaterdag 21 december. Galerie Ronald Kraayeveld is gevestigd aan de Dorpsstraat 625 in Noord-Scharwoude. De galerie is elke donder- en vrijdag geopend van 13.00 tot 17.30 uur en elke zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Wil je op een andere dag of tijd langskomen? Maak dan een afspraak via 06-53736419 .

Meer nieuws uit Bergen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: