Eerste bunkerrondleiding van het seizoen

WIJK AAN ZEE - Vereniging Rondje Wijk aan Zee organiseert zondag 23 maart de eerste bunkerrondleiding van het seizoen. De rondleiding voert langs enkele bunkers die deel uitmaakten van de Atlantikwall, de verdedigingslinie uit de Tweede Wereldoorlog. De rondleiding start om 11.30 uur bij café De Zon en duurt ongeveer drie uur.
Na een korte presentatie bezoekt de groep een Küver manschappenonderkomen, twee manschappenbunkers van het type M151, de radarbunker V143, een overdekte loopgraaf met onderkomen en een keukenbunker. Deze bunkers liggen verspreid rond Wijk aan Zee. Al wandelend zullen de gidsen een beeld schetsen van de gebeurtenissen in deze roerige periode in de geschiedenis van Wijk aan Zee.
In verband met de planning en organisatie is het nodig van tevoren aan te melden. De beperkte ruimte in de bunkers staat geen grote groepen toe.
Rondleiding
Deelnemen aan de rondleiding kost 15,00 euro per persoon inclusief koffie/thee/fris tijdens de presentatie. Neem voor meer informatie of om je aan te nemen contact op via atlantikwallwaz@gmail.com. Zie ook www.atlantikwall-wijkaanzee.nl.






Meer nieuws uit Beverwijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie